Neler Yeni

Fiber internet altyapısı için başvuru

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alperen Işık
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,

Kendi evime fiber internet bağlatmak için altyapı sorgulama yaptım ve sonuçlar şöyle; Türk Telekom(altyapı yok),Türknet(13mbps), Millenicom ve Netspeed(33mbps),diğer firmalar da ise altyapım olmadığı gözüküyor.işin saçma kısmı ise şehir merkezinden 20-25 km uzaklıkta olan köydeki bir komşumuzun altyapısının 96mbps internet altyapısı desteklemesi ki müstakil bir evde oturuyor.

Sizlere 2 adet sorum olacak,
1-neden Türknet de 13mbps Millenicom'da 35mbps internet gözüküyor?
2-Türk Telekom'dan yada herhangi bir firmadan 100mbps internet alabilmek için ne yapmalıyım?

Not: Müstakil bir evde oturuyorum

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,

Kendi evime fiber internet bağlatmak için altyapı sorgulama yaptım ve sonuçlar şöyle; Türk Telekom(altyapı yok),Türknet(13mbps), Millenicom ve Netspeed(33mbps),diğer firmalar da ise altyapım olmadığı gözüküyor.işin saçma kısmı ise şehir merkezinden 20-25 km uzaklıkta olan köydeki bir komşumuzun altyapısının 96mbps internet altyapısı desteklemesi ki müstakil bir evde oturuyor.

Sizlere 2 adet sorum olacak,
1-neden Türknet de 13mbps Millenicom'da 35mbps internet gözüküyor?
2-Türk Telekom'dan yada herhangi bir firmadan 100mbps internet alabilmek için ne yapmalıyım?

Not: Müstakil bir evde oturuyorum
konuyu takipteyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu bilen varmı

Son düzenleme:

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Altyapınızı sorgulayın. ExtraNet'de sorgulayın. Fiber istiyorsanız başvuruda bulunacaksınız. Türktelekom il hizmetlerine gideceksiniz dilekçe vereceksiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,418
Üyeler
140,644
Son üye
flown_
Top Bottom