Neler Yeni

ryzen 5 5500 oyun oynarken 85 derece goruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Ural
stok fan kullanıyorum ve oyunda 85 derece gordugu oldu sizce tehlikeli mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Adem
kasanız mesh midir hocam sıcaklıklar baya fazla macun nasıl sürülmüş onuda kontrol edin her şey olması gerektiği gibiyse soğutucu alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Ural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasanız mesh midir hocam sıcaklıklar baya fazla macun nasıl sürülmüş onuda kontrol edin her şey olması gerektiği gibiyse soğutucu alın
mesh midir derken anlamadım ne demek istedigini
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yardımcı olabilirmisiniz kasayı 10 ay once aldım ve son3 haftadır sıcaklıklar boyle yukselmeye basladı sebebi ne olabilir

Son düzenleme:

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Eymen Gürel
mesh midir derken anlamadım ne demek istedigini
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yardımcı olabilirmisiniz kasayı 10 ay once aldım ve son3 haftadır sıcaklıklar boyle yukselmeye basladı sebebi ne olabilir
Sebebi macunun kuruması, kasanın tozlanması, belkide stok fanın yetersiz kalması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Ural
Sebebi macunun kuruması, kasanın tozlanması, belkide stok fanın yetersiz kalması.
sıcaklıklar son 2 3 haftadır boyle olmaya basladı onceden sıkıntıyoktu sanırım stok fandan degil kasa da tozlu degil sık sık temizliyorum peki macun kurumus olabilirmi 10 ay once aldım pcyi ve hergun oyun oynuyorum kullanıyorum

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Eymen Gürel
sıcaklıklar son 2 3 haftadır boyle olmaya basladı onceden sıkıntıyoktu sanırım stok fandan degil kasa da tozlu degil sık sık temizliyorum peki macun kurumus olabilirmi 10 ay once aldım pcyi ve hergun oyun oynuyorum kullanıyorum
Olabilir hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Ural
anladım sagol ben bi kontrol edeyim

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Emin
vallahi ben 2 ay önce aldım benim termal macunum kurumuştu 110 dereceleri görüyordu şuan düzeldi gene başladı sanırım farklı bir şeyde sorun var benim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Ural
vallahi ben 2 ay önce aldım benim termal macunum kurumuştu 110 dereceleri görüyordu şuan düzeldi gene başladı sanırım farklı bir şeyde sorun var benim
110 derecemi bende kendimkini sorun sanıyordum hocam geçmiş olsun bu arada 110 derece olunca işlemcide bi yıpranma oldu mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339
Üyeler
149,707
Son üye
egmnphlvn
Top Bottom