Neler Yeni

Razer Cobra Mouse Alınır Mı ?

egmnphlvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Egemen Pehlivan
Arkadaşlar Razer Cobra almayı düşünüyorum şuan ki kullandığım farem Gamepower Kyojin ve Valorant oynarken ara sıra takılıyor Razer Cobra takılır mı tavisye eder misiniz ?

Armi3067

80+ Bronze

Buradan incelemelerine bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam alirdim alinmayacak fare degil fakat fiyatini bilmiyorum belki bu fiyata daha iyi fareler vardir.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
eren kılıçoğlu
Arkadaşlar Razer Cobra almayı düşünüyorum şuan ki kullandığım farem Gamepower Kyojin ve Valorant oynarken ara sıra takılıyor Razer Cobra takılır mı tavisye eder misiniz ?
Eline uyuyorsa alınır.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mesut Sarıkaya
Razer viper mini 2. Yani alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
crazy
cobra almıştım fakat iade ettim, sanki klavye switchi gibi sesi var, green switch şekli, viper miniye göre sesli geldi bana, tutuş ve ağırlık güzel, sesi sorun etmezsen alınır

SSHADOW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ZENCİGOAT
Kardeşim alınır viper mini 2 yan çar ondan daha bi kaç gr hafif olması lazım, piyasadaki çoğu mouseden hafif bende ondan kullanıyorum gayette memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burhan Bey
Halihazırda kullandığım mouse lardan bir tanesi Cobra. Orta büyüklükte bir el için ergonomisi fena değil, yalnız avuç içerisinde bir tık küçük hissettiriyor. Yukarda #craxyboyy1 dediği gibi switchleri biraz gürültülü, bunun dışında beni rahatsız eden bir durumu olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada takılma durumu farklı bir sorunda da kaynaklanıyor olabilir. Civarında arkadaşlarından ödünç aldığın bir mouse la dene önce, takılma olup olmadığını.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,464
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom