Neler Yeni

Adobe Premiere Pro,After Effect,Davinci Resolve için PC TOPLAYACAĞIM YARDIM!

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sonsuz evren
Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle bu işte pek bilgili birisi değilim pc toplama konusunda çok sordum ettim uğraştım, Bu Programlar için (Adobe Premiere Pro,After Effect,Davinci Resolve) Pc toplayacağım bana ortak sunulan kasa genel de şu oldu ...
İşlemci
Intel Core i5-13600K,
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce RTX 4060 8Gb
Anakart
MSI MAG Z690 Tomahawk WIFI DDR4,
Ram
Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz,
SSD
Samsung 970 EVO Plus 1TB NVMe M.2 SSD
PSU
,Corsair RM750x 750W 80 PLUS Gold,
Kasa
NZXT H510 Kasa ,
Soğutucu
Cooler Master Hyper 212 RGB,
Monitör
Dell UltraSharp U2720Q 27" 4K IPS Monitör

Söyledikleri fiyat ise 45 bin tl sizce bu fiyat uygun mu ? daha ucuzu kurulur mu ? ayrıca daha ucuza daha iyi sistem kurulur mu ? Yardımlarınız için şimdiden Çok teşekkürler hepinize Bütçem Max 45 bin Monitör Dahil Olacak Şekilde🙌

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Mehmet Eyüp Atan
İşlemcide değişikliğe gidebilirsin. Edit ile uğraşacaksan işlemci önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sonsuz evren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemcide değişikliğe gidebilirsin. Edit ile uğraşacaksan işlemci önemli.
Hocam evet haklısınız fakat bütçem sınırlı evde kendi işlerim için kullanacağım muhtemelen söylediğiniz sistem 60 bin üstüdür

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Hocam evet haklısınız fakat bütçem sınırlı evde kendi işlerim için kullanacağım muhtemelen söylediğiniz sistem 60 bin üstüdür
Haklısınız hazır sistem bakabilirsiniz en azından işlemcide i7 ye gitmenizi tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sonsuz evren
Haklısınız hazır sistem bakabilirsiniz en azından işlemcide i7 ye gitmenizi tavsiye ederim.
Teşekkürler hocam baktım fiyatlar abartılı şekilde şişirilmiş oluyor topladığımda aynı sistemler aralarında 5 bin tl fark oluyor neredeyse. O fiyat farkına da ekstra Ups alırım elektirik gitme ve dalgalanmalarına karşı

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Teşekkürler hocam baktım fiyatlar abartılı şekilde şişirilmiş oluyor topladığımda aynı sistemler aralarında 5 bin tl fark oluyor neredeyse. O fiyat farkına da ekstra Ups alırım elektirik gitme ve dalgalanmalarına karşı
UPS gerekli de ben bile daha almadım imzadaki benim sisteme. İyi bir güç kaynağı alın şimdilik UPS alırsınız fakat i5 vardı bende de 12. nesil fakat hiç bir iş yapamıyordum Unreal Engine de kapanıyordu bazen işlemcinin önemini göz ardı etmeyin sorun yaşarsınız. Oyun için topluyor olsanız boş verin derdim fakat edit iş içinse önemli bir şey. Yine karar sizin benim ki tavsiye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sonsuz evren
Çok çok teşekkürler tavsiyeleriniz için öncellikle vakit ayırıp cevaplıyorsunuz çok sağ olun demek istediğim fiyat konusu yoksa bende isterdim i9 14. nesil k sistem toplamayı maalesef ekonomik nedenler el vermiyor. ayrıca 12. nesil i5 ile 13 nesil arasında çekirdek sayısı farkı var ve sanırım 14. nesilden de daha sitabil çalışıyor ve aşırı ısınması yokmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Cahit Cihan
Çok çok teşekkürler tavsiyeleriniz için öncellikle vakit ayırıp cevaplıyorsunuz çok sağ olun demek istediğim fiyat konusu yoksa bende isterdim i9 14. nesil k sistem toplamayı maalesef ekonomik nedenler el vermiyor. ayrıca 12. nesil i5 ile 13 nesil arasında çekirdek sayısı farkı var ve sanırım 14. nesilden de daha sitabil çalışıyor ve aşırı ısınması yokmuş
ups alıcaksanız ne alırdınız ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,498
Üyeler
153,570
Son üye
neo07
Top Bottom