Neler Yeni

5-8k Bisiklet önerisi

aspass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ziya
Merhaba arkadaşlar bana şehir içinde sürmeli 5000-8000TL arası amazondan bisiklet önerir misiniz çünkü amazon da bakiyem var başka yerden önermezseniz sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Hasan Can Doğru
Hangi tarzdan hoşlanıyorsunuz ? Ona göre önereyim ben yol bisikleti kullanıyorum kendim city bisikletleri beni çok tatmin etmiyor şahsen. Ama yol larında zırhlı lastik almadığın sürece tekerin çok daha kolay patlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazondada doğru düzgün bişey yokmuş ki

aspass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ziya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi tarzdan hoşlanıyorsunuz ? Ona göre önereyim ben yol bisikleti kullanıyorum kendim city bisikletleri beni çok tatmin etmiyor şahsen. Ama yol larında zırhlı lastik almadığın sürece tekerin çok daha kolay patlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazondada doğru düzgün bişey yokmuş ki
Hocam yol biskileti ince tekerli dediğimiz tarzdamı

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Berk
Yani o tarzda olur hocam
Mosso cavalier clariss 2018 model kullanıyorum bir çok farklı yollarda kullandım. Çok ama çok memnunum. Mosso veya kron markalarının yol bisikletlerine bakabilirsiniz. Önerimdir.

aspass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ziya
Mosso cavalier clariss 2018 model kullanıyorum bir çok farklı yollarda kullandım. Çok ama çok memnunum. Mosso veya kron markalarının yol bisikletlerine bakabilirsiniz. Önerimdir.
Hocam söylediğiniz model beni aşıyor 11 12k değişiyor fiyatı bikestore diye bir sitede 8k buldum site güvenilir mi sizce

Emrahhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emrah Erciyesoy
Hocam söylediğiniz model beni aşıyor 11 12k değişiyor fiyatı bikestore diye bir sitede 8k buldum site güvenilir mi sizce
ben Bianchi magma aldım ordan aynı gün kargolayıp gönderdiler, ertesi gün de elime ulaştı. yol bisikleti olarak tercihim mosso olurdu

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
o bütçeye alacağın bisikletten pek hayır gelmez gibi bence başka bir şeye bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR