Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 HepsiBurada Premium | 4 Ay Bizden Kampanyası 🔥

WhoCares

80+ Gold
Devamlı kullanan için mükemmel ürün yapmışlar. Taksit seçenekleri de on numara. Diğer alışveriş sitelerinde ve mağazalarında da geçerli olabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna dikkat etmeliler bence. :D
öyle valla dur şurda hepsipara vardi kullanayim diyorum bi bakiom püf olmuş en azından yıllık alınan üyeliklerde 1 yıl boyunca kalması lazım o paraların
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet Orası Çok Saçma Zaten Ben Bunu Kullanamayacaksam Neden Veriyorsun Ve Hesabımdan Siliyorsun .
işte kullanmaya zorluyor :peeposad:

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
premıum uyelık vardı iptal ettim tekrar kampanyadan yararlanmam ıcın premıum bitiş tarıhını mı beklemem lazım yoksa şimdi tekrar premium yapsam aktiflenir mi kampanya acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mehmet Ali

4 ay bizden kampanyası 3-31 Temmuz arasında Premiumlu olmuş kullanıcılar için geçerlidir ve faydalanmak için sipariş oluşturma şartı bulunmaktadır. Premium üyelik ücreti Hepsipara olarak yatırılır. Her müşteri ayda 1, toplamda 4 kere faydalanabilir. Detaylar için tıklayın.
Hocam bu ne şimdi ben anlamadım. Ben premiumluyum zaten aylık olarak ne veriyor bana bu kampanya indirim mı

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
C.S.
Aynen Ayda Yılda Bir Alışveriş Yapıyoruz Zaten .

Birde Çoğu İndirimde İndirim Değilde Bindirim Yansıtıyorlar .

Yinede 25,90'a 4 Ayık lBluTV Güzel Bence 😅

4 Ay İçerisinde Güzel Ürünler Çatar Alırsın Kargoda Vermezsin Hem :shy:
Kargo ücreti ödememek için tutyorum üyeliği. Genelde amazonu tercih etsem de ara sıra hbden de alışveriş yapıyorum. Blu tv'de birkaç takip ettiğim dizi var. Aylık 40₺ çok büyük bir mebla olmadığı için duruyor hesabımda. Paparadan çekiyor bende, papara hesabın bakiyesi yetersiz ise size bildirim gönderiyor, ben de para yüklüyorum. Dolayısıyla ayda 2 kere çekme durumu bende hiç olmadı. Bankayla ilgili bir durum olabilir.

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Ömer Faruk Altınova
Hepsiburadayı kapattım ben. Çıktığından beri üyeyim. Nays hesabıma bağlı sürekli oradan otomatik çekiyordu parayı. Geçen bir şeyin bildirimi geldi girmişken bakayım dedim. Her ay 1 gün önce bazen 2 3 gün önce ödemeyi çekmişler. Yani ben 5 inde ödeme yapıyordum sabit olarak. İlk ay 5 inde sonraki ay 3ünde sonra ki ay 1 inde sonraki 30unda derken 1 ayda 2 kere çekmiş 3 4 kere. Bu bildiğin dolandırıcılık. 30 gün varsa her 30 ayda 30 kere değil 35 kere falan ödüyorsunuz bu şekilde gittiği için. Girip kontrol edin bu tür şeyleri. Bakmıyoruz diye kendilerini çakal sanıyorlar.

Hocam bunun sebebi diğer platformlar üye olduğunuzda o ay kaç gün olursa olsun o ayın aynı gününde üyeliği yeniliyorlar. HB tarafı 30 gün olarak satıyor yani bir ay 31 gün olduğunda üyeliğiniz 1 gün erkenden çekilmiş oluyor. Tüm yılı hesaba katınca 5 günlük bir kayıp oluyor.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam bunun sebebi diğer platformlar üye olduğunuzda o ay kaç gün olursa olsun o ayın aynı gününde üyeliği yeniliyorlar. HB tarafı 30 gün olarak satıyor yani bir ay 31 gün olduğunda üyeliğiniz 1 gün erkenden çekilmiş oluyor. Tüm yılı hesaba katınca 5 günlük bir kayıp oluyor.
Bahsettiğimi anlamamışsın sanırım dostum. Sürekli gün öne geliyor. 30 gün olarak satılması 1 ay ileri bir ay geri alması lazım. Veya 2 ay geri 1 ay ileri alması lazım dediğin gibi 31 gün olan aylara göre ayarlaması lazım ama öyle değil bizde hep geri geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Lloyd
Kampanya iyiymiş ama 5. aydan önce iptal ettirmeyi unutmayın. Ben de dahil olmak üzere, kampanya bitişi 1 ay fazladan ödettirip cukkalıyorlar milleti. Bir de telefon görüşmesi yapmadan iptal edemiyorsun saçma sapan.

Gif Man

80+ Gold
Kampanya iyiymiş ama 5. aydan önce iptal ettirmeyi unutmayın. Ben de dahil olmak üzere, kampanya bitişi 1 ay fazladan ödettirip cukkalıyorlar milleti. Bir de telefon görüşmesi yapmadan iptal edemiyorsun saçma sapan.
Uzun Bir Süre Kullanmadığın Kart İle Alırsan İstese Bile Çekemez :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Lloyd
Lan bir dakika. Şimdi baktım "1₺'lik kampanya için Nays kullanmak gibi bir kekoluk mu yaptım" diye. Konuda da başka bir arkadaştan gördüm parayı kayıtlı başka karttan da çektiklerini. Premium'u bakiyesinde para tutmadığım sanal kartımdan almışım. 2. ayın parasını kayıtlı Nays kartımdan çekmişler. Resmen şerefsizlik piyasa olmuş :D

Gif Man

80+ Gold
Lan bir dakika. Şimdi baktım "1₺'lik kampanya için Nays kullanmak gibi bir kekoluk mu yaptım" diye. Konuda da başka bir arkadaştan gördüm parayı kayıtlı başka karttan da çektiklerini. Premium'u bakiyesinde para tutmadığım sanal kartımdan almışım. 2. ayın parasını kayıtlı Nays kartımdan çekmişler. Resmen şerefsizlik piyasa olmuş :D
G.O 😅

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Gokhan kılıc
aynen aradım sordum bana haber vermeden diğer kartlardan nasıl çekiyorsunuz diye.10 kere çekmeye çalışmış çekemeyicne diğer kartları denemiş çekmiş ama sisteme düşmemiş diye bahaneler atıyorlar .Ben ihtiyacım olduğunda para atıyorum diyorum o kart kayıtlı nasıl çeker diyorum boş boş konuşuyorlar.Sisteme alışverişlerde hızlı kullanım için kart atarsanız hepsinden tek tek deniyor kayıtlı kartda para yoksa bilginize.Hayır niye fatura geçmişinde o kartları göstermiyorlar onu anlamıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,993
Üyeler
152,586
Son üye
seda saian
Top Bottom