Neler Yeni

⚡Akım Korumalı Pirizmi Normal Prizmi Kullanıyorsunuz?⚡

Dostlar ben yıllardır akım korumalı priz kullanmıyorum şuana kadar hiçbir ürünüm bozulmadı gerek şimşek çakmasında vs vs

Sizlerde durumlar nedir merak ettim 🙂

Priz olarak Viko kullanıyorum

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Modem buzdolabı çamaşır makinesi vs akım korumalı ama laptop telefon gibi şeyler normal

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,845
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
TV'de akım korumalı priz var, PC'de UPS var diğerlerinde normal. Prizlerin hepsini kendim bağladım, kablosunu ayrı başlığını ayrı aldım montajladım.

Palo DAYI

80+ Gold
hersey normal :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem buzdolabı çamaşır makinesi vs akım korumalı ama laptop telefon gibi şeyler normal
Bizim evdeki bütün ürünlerde akım koruması yok düz priz fakat markaya dikkat ettiğim için Viko marka kullanıyorum şimdiye kadar sorun sıkıntı olmadı sundanda olabilir bölgemde sürekli elektrik gidip gelmiyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,251
İsim
uwu

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Dostlar ben yıllardır akım korumalı priz kullanmıyorum şuana kadar hiçbir ürünüm bozulmadı gerek şimşek çakmasında vs vs

zaten evde yapılan topraklama buna yaramıyor mu benim pc yüzünden 1 kere şalter atmıştı mesela ama hiç bir şey bozulmadı

ConquerorXIV

80+ Gold

akım korumalı prizi zaten elektrik kesintisi dalgalanması gibi şeyler varsa kullanılır ve garanti olsun diye misal bende brennenstuhl var yıldırım, aşırı gerilim koruması ve dalgalanma için bir de 3lü 3 usbli buna bağlı akım korumalı mevcut

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,251
İsim
uwu
Acaba cidden ise yarıyormu merak sorusu 😃
Yarıyordur bence bizim orda sanayi elektriği var şarj aletleri Tarsus’ta gram ısınmıyor yaylada bi anda tost makinesi oluyor bi gün deneyeceğim yağlı kâğıdın arasına kaşar koyup 2 şarj aleti ile ( şarj aletleri orijinal Apple , samsung ve xiomi)

Top Bottom