Neler Yeni

Clonex isimli ilaca başladım. (SSli)

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Audiophile
50 mg ile başladım bugün. 1 haftaya kadar 100 mg yapacağım ve bu dozda uzun süre bekleyeceğim.

Maalesef ciddi sorunlarıma (Antisosyal) iyi gelen tek ilaç bu. Başka ilaçlar faso fiso. Ekşi'de okuduğum kadarıyla ciddi sorunları olup da, bu ilacın iyi gelmediği hasta yok gibi. İşte yan etkisi bu ilacı kullanmayı zorlaştırıyor ama ben kullanacağım. :)

1000020361.jpg

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,036
İsim
Zeki Müren
50 mg ile başladım bugün. 1 haftaya kadar 100 mg yapacağım ve bu dozda uzun süre bekleyeceğim.

Maalesef ciddi sorunlarıma (Antisosyal) iyi gelen tek ilaç bu. Başka ilaçlar faso fiso. Ekşi'de okuduğum kadarıyla ciddi sorunları olup da, bu ilacın iyi gelmediği hasta yok gibi. İşte yan etkisi bu ilacı kullanmayı zorlaştırıyor ama ben kullanacağım. :)

Alıntıyı görüntüle
Dostum umarım reçetelidir...
Ayrıca neden butun konu basliklarin ss li hahshahsha

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hastalığın ne ki

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,321
İsim
MehmedVII

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,563
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yalan söylüyorsun dostum ss li değil direkt kameradan çekmişsin ss almamissin o yüzden yanlis bilgilendirmeden raporladim umarim rapor sistemini mesgul etmekten ban yemem

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,246
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Yalan söylüyorsun dostum ss li değil direkt kameradan çekmişsin ss almamissin o yüzden yanlis bilgilendirmeden raporladim umarim rapor sistemini mesgul etmekten ban yemem
Raporlamamışsın, yanlış bilgilendirmeden uyarı veriyorum.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Muhammet Çağrı
Son düzenleme:

Alıntıyı görüntüle
bak kayra rıdvan 4.5 senedir internet memesi oldun
açtgın başlklara insanlar kafa yorup düzgün düzgün yazıyorlar çoğunu görmezden geliyorsun işine gelmeyenleri ne işe giriceksin açtıgın başlıklardaki gibi nede başka bir şey yapıcaksın söylediklerinin çoğu alavere dalavere babadan ordan burdan hatrı sayılı para gelen bir embesilsin şımarık hayatın zorluklarını görmediğin evden çıkmadıgın içinde bi yaprak görmemiş elemansın
interntte sallamasyon başlıklar açıp bütün forumları garip garip meşgul ediyorsun pedofili oldugnu eskiler bilir ilgi bagımlısısın sen ruh hastası değilsin aslında ilgi lazım olan . burda garip garip acıtasyonlar yapıyorsun

bazı yerlerdede ben deliyim piskopatım ayagı çekiyorsun uzun süredir görüyorum seni gerçek psikopat günde 15 saat çalışan insandır olurda dışarı çıkarsan ayagın çimene değerse bir gün görürsün hadi eyw

Starlex

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüle
Niye hep boş konu açıyonuz anlamıyom

Top Bottom