Neler Yeni

Çözüldü✓ Valorant HWID Ban Süresi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Volkan
e spor turnuvasında bile yanlış banlayan bir anti hileden bahsediyoruz burda kişinin hile kullanıp kullanmaması biz ilgilendirmez ticket da ne zaman kalkıcak demişler ise 1 gün daha beklenebilir hocam garanti olsun diye. bu ne agresiflik kardeşim baban ensene mi yapıştırdı da buraya böyle geldin yardım etmiyceksen yazma
Hileciye niye yardımcı olayım beter olsun kendileri bot diye kimsenin oyun zevkini baltalayamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

adamların politikası var 4 ayda açılacağına dair düşüncelerinizi kendinize saklayabilirsiniz burası sohbet yeri değil sizin isteğinize göre de belirlenmiyor banlar hwid in anlamı zaten donanım banı bana gelip donanım banı atıyor bla bla demenize de gerek yok neyin ne oldugunu burada cogu kisi biliyor zaten kin nefret besleme yeri değil burası
Ben senin gibi kimi aimsiz botlara kin besliyorum kimsenin oyun zevkini mahvetmeye hakkınız yok forumla kinin de alakası yok üste çıkmaya çalışma

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Esatoktay
Hileciye niye yardımcı olayım beter olsun kendileri bot diye kimsenin oyun zevkini baltalayamaz

Ben senin gibi kimi aimsiz botlara kin besliyorum kimsenin oyun zevkini mahvetmeye hakkınız yok forumla kinin de alakası yok üste çıkmaya çalışma
dostum sıkıntılısın sanırım insanların hile açıp açmaması seni ilgilendirmiyor anlamıyormusun? yardım etmeyeceksen boş yorum yapmıycaksın hileyi açan cezasını çeker zaten kasma bukadar kendini umutcan a selamlarımı gönderiyorum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Volkan
dostum sıkıntılısın sanırım insanların hile açıp açmaması seni ilgilendirmiyor anlamıyormusun? yardım etmeyeceksen boş yorum yapmıycaksın hileyi açan cezasını çeker zaten kasma bukadar kendini umutcan a selamlarımı gönderiyorum
Forum kurallarını senin gibi toxic bir insan için aşmayacağım hile açınca nasıl beni ilgilendirmiyor sıkıntılı kısın sen benim oyunumu zehir ediyor karşıma geldiğini nasıl ilgilendirmiyor aklın alıyor mu senin ve konu sahibi daha fazla üstelemezken sen niye olayı büyütme derdindesin arkadaş bak keyfine beni rahatsız ediyor hile açan şahıslar oyunumu rezil kepaze edip zehir ediyorlar var mı itirazın zoruna giden aslan parçası

rairaidai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Turk

bilader bana dc ni versene

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mustafa Gerçek
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Serkan
Umarım açılmaz sınırsız yersin tekrardan bios değiştirmen bir şey fark ettirmez donanım banı atıyor biosa değil t

Forum kurallarını senin gibi toxic bir insan için aşmayacağım hile açınca nasıl beni ilgilendirmiyor sıkıntılı kısın sen benim oyunumu zehir ediyor karşıma geldiğini nasıl ilgilendirmiyor aklın alıyor mu senin ve konu sahibi daha fazla üstelemezken sen niye olayı büyütme derdindesin arkadaş bak keyfine beni rahatsız ediyor hile açan şahıslar oyunumu rezil kepaze edip zehir ediyorlar var mı itirazın zoruna giden aslan parçası
adama yardımcı olmayacaksan niye yazıyorsun bilader burda kuyruk acını paylaşmanın mantığı yok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Volkan
adama yardımcı olmayacaksan niye yazıyorsun bilader burda kuyruk acını paylaşmanın mantığı yok
Hileciye niye yardım edeyim birader onu diyorum hem kolsuzlar hem emek hırsızı dolandırıcıdan farkı yok bu tiplerin

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Serkan
Hileciye niye yardım edeyim birader onu diyorum hem kolsuzlar hem emek hırsızı dolandırıcıdan farkı yok bu tiplerin
seni anlıyorum fakat cezasını çekmiş zaten yemiş banını ne zaman açılacağını sormuş terslemeye gerek yok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Volkan
kardesim 2007 dogumlusun ne anlatıyosun burada ben anlamadım ver dc ni konusalim seninle guzelce
Panelden iyi bak abim eksik bakmışsın bilgilerime

seni anlıyorum fakat cezasını çekmiş zaten yemiş banını ne zaman açılacağını sormuş terslemeye gerek yok
Tersleyen yok hocam üstelemedim zaten eleman uzatıyor birde aklınca panelden mi nereden ip den mi bakıyorsa kendi gibi çocuk sandı garibim aklınca beni korkutacak 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Esatoktay
benim elomda hile olmuyo genelde seninkini bilemem genelde hile diye çok ağlıyor insanlar hayatında fps oyunu oynamamış npcler ile dolu valorant benmi büyütme derdindeyim puhaha adama çözümü söyledim ben sen hala boş boş sataşıyosun millete

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,971
Üyeler
150,798
Son üye
baraf
Top Bottom