Neler Yeni

İphone 15 pro almak şart mı?

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Alper Kaplan
Konu başlığı biraz saçma oldu ama iphone 15 pro yerine düz 15 çokmu mantıksız. Günlük kullanım yapan birisiyim üst düzey şeylerle uğraşmıyorum belki bir ihtimal bütçemi zorlasam 15 pro alabilirim. Fakat düz 15 ye fazlasiyla işimi görür. Yinede bütçemi zorlamaya gerek varmıdır. Çok kararsım kaldım 1 haftaya alacağım birini

rmco3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mahmunadam
Konu başlığı biraz saçma oldu ama iphone 15 pro yerine düz 15 çokmu mantıksız. Günlük kullanım yapan birisiyim üst düzey şeylerle uğraşmıyorum belki bir ihtimal bütçemi zorlasam 15 pro alabilirim. Fakat düz 15 ye fazlasiyla işimi görür. Yinede bütçemi zorlamaya gerek varmıdır. Çok kararsım kaldım 1 haftaya alacağım birini
Hocam iphone şart değilse samsung al derim. İşlerini görür video film izlersin telefon konuşması yaparsın. Öylede bütçeyi zorlamaya gerek yok

Utku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Utku
Twitter
utkuoloji
Facebook
utkuablak77
düz 15 bu sefer farklı. kamera önceki düz modellere göre daha iyi.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
fold serisi harika samsung tarafında
bir havanız olur ortamda bir çıkartıp açtığını düşünsene herkes sana bakıyor
fakat iphone öylemi herkesde aynı model var

eneskaya6

80+ Silver
ben alırken 15 24bin tl ye geliyordu 15 pro 32k ya. arada 8K fiyat farkı benim icin gereksiz geldi hayatıma bisey katmayacaktı kullanacağım işler icin yetecekti ama gecen kardesim icin fiyat aldim 15 26k olmuş ama 15pro 31.5K bu fiyatlarda 15 pro almak bi tik daha mantıklı olurdu. Yurtdışından aldığım için bu fiyatlarda bide turkiyeden alacaksan fiyat farki daha fazla oluyor. pro alinca sana extra katkisi olacaksa al hocam olmayacaksa gereksiz

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Düz 15 kullanıyorum kamera olsun şarj olsun fazlasıyla yeterli geliyor. Bütçe sıkıntıya girmeyecekse pro modeline yönelin giriyorsa düz 15 alıp geçin. Günlük kullanımda neredeyse hiçbir eksisini görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Kerem Aktaş
Hocam iphone şart değilse samsung al derim. İşlerini görür video film izlersin telefon konuşması yaparsın. Öylede bütçeyi zorlamaya gerek yok
hocam iphonedan androide geçiş cidden zor. ayrıca iphone ciddi yıllar boyunca sorunsuz götürüyor. ben de bir apple kullanıcısıyım iphone 10u 4-5 yıl kullandım sorun etmeden. şimdi de 15 pro aldım. o da bi 6-7 yıl gider heralde

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kaan Çiflikoğlu
15 proda iste bütçemi zorluyor biraz ama bilemedim
15 pro kullanmadım ama düz 15 kullanma fırsatım oldu gayet güzel telefon her açıdan işini görür fazlasıyla hafif kamerası yeterli sadece 120hz ekrana sahip değilsin işlemci işlerine girmiyorum çünkü iphone 13 bile yetiyor fakat üzün süreli kullanmak istiyorsan pro veya max modeller daha iyi bu yüzden 14 pro maxe geçtim 15 proda alabilirsin he ama şarj olsun kamera olsun her şekilde 15 yetiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Kerem Aktaş
fold serisi harika samsung tarafında
bir havanız olur ortamda bir çıkartıp açtığını düşünsene herkes sana bakıyor
fakat iphone öylemi herkesde aynı model var
ortamda sırf hava olsun diye telefon tercih edilmemeli...

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,092
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Baz modeller her zaman Pro modellere göre daha az özellik barındırıyor mesela 120 hz,always on display veya telefoto kamera gibi bunlara ihtiyacım olur dersen Pro model al ancak dersen ki ben düz kullanıyorum umrumda değil alo yaparım ikide fotoğraf çekerim dersen, 13 bile işini görür bende düz 13 var mis gibi işimi görüyor hangisi gönlüne yatarsa. Kendini zorlamamaya bak, düz model alıp kalanıyla belki ekosistem dizersin kim bilir. Yada Pro model alıp yukarıda sahip olan özelliklere sahip olursun ama ekosistem'in olmaz.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kaan Çiflikoğlu
15 pro kullanmadım ama düz 15 kullanma fırsatım oldu gayet güzel telefon her açıdan işini görür fazlasıyla hafif kamerası yeterli sadece 120hz ekrana sahip değilsin işlemci işlerine girmiyorum çünkü iphone 13 bile yetiyor fakat üzün süreli kullanmak istiyorsan pro veya max modeller daha iyi bu yüzden 14 pro maxe geçtim 15 proda alabilirsin he ama şarj olsun kamera olsun her şekilde 15 yetiyor
sadece eylülde 16 modellerini bekleyebilirsin daha iyi olur olmazına bişey diyemiyorum araştırmadım ama apple cihazlarında alabiliyorken son model almak daha iyi malum yazılım gelmiyor falan

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Kerem Aktaş
ama gene iphoneden güçlü büyük ekran kalem falan derken mis gibi telefon amiral gemisi sınıfında
modele bağlı. ayrıca o tarz telefon kullanımına alışmak da zaman alabiliyor. sürekli dizi,film izleyicisi ise o büyük ekran tercih edilebilir. ama katlı iken çok kalın olmaz mı o telefon? biraz kafamı kurcalıyor o kısmı.

Top Bottom