Neler Yeni

İphone 15 pro almak şart mı?

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Konu başlığı biraz saçma oldu ama iphone 15 pro yerine düz 15 çokmu mantıksız. Günlük kullanım yapan birisiyim üst düzey şeylerle uğraşmıyorum belki bir ihtimal bütçemi zorlasam 15 pro alabilirim. Fakat düz 15 ye fazlasiyla işimi görür. Yinede bütçemi zorlamaya gerek varmıdır. Çok kararsım kaldım 1 haftaya alacağım birini

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Borçla mi alacaksin?
Yok hocam ya işler karisik söyle anlatayim benim maddi durumum iyi henüz 17 yasindayim babam telefonu degiseceksen gel sirketimde calis diyor babamin yaninda ise gidiyorum maksat para kazanmak degilde isi ogrenmek. Ordan aldigim parayla 15 alacağım ama pro almak istiyorsam okul acilana kadar calissam anca biriklerim kendime zaman ayiramayacagim öyle bi durumda o yuzden soruyorum yoksa para dert değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendine bir sor yapay zeka benim ne kadar işime yarayacak ?
120 hz'nin sıkıntısını çekersin biraz bilgin olsun.
Alisiriz ya bi süre kullaninca

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Ya 15 proya iten şeyler aslında beni daha premium durması pro modellerde yapay zekada olacakmış sanırsam ve 120 hz olmasi suan s20 kullaniyorum oda 120 hz ama bi yandan bütcem 50k yi fazla gecemiyor
yani 120hz işi bilmiyorm çoğu zaman telefında düşük güç modu açıyorum ben normal olarak hz düşüyor 90 civarına falan sanırım 120 gibi hisettirmiyor ama hiç bi zamanda 120 aramadım telefonda

bwNN

80+ Silver
Yok hocam ya işler karisik söyle anlatayim benim maddi durumum iyi henüz 17 yasindayim babam telefonu degiseceksen gel sirketimde calis diyor babamin yaninda ise gidiyorum maksat para kazanmak degilde isi ogrenmek. Ordan aldigim parayla 15 alacağım ama pro almak istiyorsam okul acilana kadar calissam anca biriklerim kendime zaman ayiramayacagim öyle bi durumda o yuzden soruyorum yoksa para dert değil

Anladim para sıkıntı değilse biriktir iyice 16 proyu bekle 😅

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Kaan Çiflikoğlu

çok aklına takılıcaksa bu şekilde babandan falan rica et 15 parasıyla 15 pro al üstünü ona yavaş yavaş tamamlarsın

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Anladim para sıkıntı değilse biriktir iyice 16 proyu bekle 😅
Kışın okula gidiyorum ya hocam yaz sonuna kadar yani birikleyebilirim oda işte 15 pro almaya yetiyor ama işte okul acilana kadar calisip kendime evde yatacak sure birakmiyorum 15 proyu alicam sonra okul acilacak :D yaz bitmis olacak yada düz 15 alıp kalan 1 ay boyunca rahatima bakabilirim

bwNN

80+ Silver
Kışın okula gidiyorum ya hocam yaz sonuna kadar yani birikleyebilirim oda işte 15 pro almaya yetiyor ama işte okul acilana kadar calisip kendime evde yatacak sure birakmiyorum 15 proyu alicam sonra okul acilacak :D yaz bitmis olacak yada düz 15 alıp kalan 1 ay boyunca rahatima bakabilirim
İş öğrenmek iyidir. Babanin mesleği nedir

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
çok aklına takılıcaksa bu şekilde babandan falan rica et 15 parasıyla 15 pro al üstünü ona yavaş yavaş tamamlarsın
Öyle yapmayi denerim hocam pro alirsam uzun süre degismem ama düz alsam hz yuzunden 3 seneye satarim

İş öğrenmek iyidir. Babanin mesleği nedir
Metal insaat vb ticareti kendi subelerimiz var hocam

bwNN

80+ Silver
Öyle yapmayi denerim hocam pro alirsam uzun süre degismem ama düz alsam hz yuzunden 3 seneye satarim

Metal insaat vb ticareti kendi subelerimiz var hocam
Hocam siz gidin çalışın bence parayi biriktirin 16 pro çıkınca babana dersin baba birazda sen ekle bunu alak diye ama sen bilirsin

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Madem öyle 14 Pro al.
Sıfır satiliyormu

Hocam siz gidin çalışın bence parayi biriktirin 16 pro çıkınca babana dersin baba birazda sen ekle bunu alak diye ama sen bilirsin
Bilemedim hocam ben yine deneyeyim 15 proya en kötu düz 15 bile havada yeter s20 den sonra rahatlama gelir bi ah apple hz yide yapsa pronun yuzune bakmam fazla

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN
Top Bottom