Neler Yeni

Acer Nitro 5 alınır mı?

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar durum şu ben laptopa geçmeyi düşünüyorum. Aşağıya beğendiğim cihazın linkini bırakırım. Cihazda 4060 140W GPU var.

1-bu GPU ne kadar süre oyun özelinde beni götürür. Ayar takıntım yok akıcı oynayabilidiğim sürece çok problem değil.

2-bu seriden bir cihaz kullananlar soğutma falan nasıl bir yardımcı olabilirse.

3-şu an ben 6800 XT'li bir kasa ile 4K oyun falan oynayıp işlerimi hallediyorum ama bu cihaz 1080p. Bendeki monitör eski olduğu için yeni ekranlar gibi canlı değil. 4K'den buna geçince fark çok bariz olur mu deneyebileceğim bir ekran olmadığı için bu tarz bir şey yaşayanlara soruyorum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
umut aytekin
Arkadaşlar durum şu ben laptopa geçmeyi düşünüyorum. Aşağıya beğendiğim cihazın linkini bırakırım. Cihazda 4060 140W GPU var.

1-bu GPU ne kadar süre oyun özelinde beni götürür. Ayar takıntım yok akıcı oynayabilidiğim sürece çok problem değil.

3-şu an ben 6800 XT'li bir kasa ile 4K oyun falan oynayıp işlerimi hallediyorum ama bu cihaz 1080p. Bendeki monitör eski olduğu için yeni ekranlar gibi canlı değil. 4K'den buna geçince fark çok bariz olur mu deneyebileceğim bir ekran olmadığı için bu tarz bir şey yaşayanlara soruyorum.
140watt ekran kartı ve çok güçlü islemcileri olduğu için laptoplar ısınır, bundan kaynaklı fan sesi olur.

Laptop ekranları küçük olduğu için ekran daha kaliteli ve dolgun gelebilir. Alacağın laptop ips veya oled ise.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
140watt ekran kartı ve çok güçlü islemcileri olduğu için laptoplar ısınır, bundan kaynaklı fan sesi olur.

Laptop ekranları küçük olduğu için ekran daha kaliteli ve dolgun gelebilir. Alacağın laptop ips veya oled ise.
linki koydum unutmuşum bakabilirsiniz linkden.

ConquerorXIV

80+ Gold

oyunda 100w yeterli oluyor
soğutma ort. fazla ısınmaz
ekran %45 ntsc muhtemelen pek canlı değil senin monitörün ayarındadır kötü değildir soluk sayılmaz rahatsız etmez

baktığın yer pahalı 16 veya 32ramlisini burdan al

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
oyunda 100w yeterli oluyor
soğutma ort. fazla ısınmaz
ekran %45 ntsc muhtemelen pek canlı değil senin monitörün ayarındadır kötü değildir soluk sayılmaz rahatsız etmez

baktığın yer pahalı 16 veya 32ramlisini burdan al
sağ olun. IPS panel benimkinden daha iyidir büyük ihtimalle ben çözünürlük farkından problem yaşamam umarım.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular