Neler Yeni

50K Bandında Toplama PC Önerisi Alabilrmiyim..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Necip5270392
arkadaşınız yine berbat bi sistem toplamış alsın ama kesin
Kesin..?! Kesin Ney..?!
-------------
Hocam Peki Sistem Nasıl Değiştirilebilir Neyi Nasıl Yapabilir..?! Gönderdiğimiz Sistemlerde Neyi Neyle Değiştirsek Güzel Olur..

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
Kesin..?! Kesin Ney..?!
-------------
Hocam Peki Sistem Nasıl Değiştirilebilir Neyi Nasıl Yapabilir..?! Gönderdiğimiz Sistemlerde Neyi Neyle Değiştirsek Güzel Olur..
söylüyoruz beğenmiyor o paraya 4060 sistem dizmek de ayrı bi marifet

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Necip5270392
söylüyoruz beğenmiyor o paraya 4060 sistem dizmek de ayrı bi marifet
Hocam Sizin Attığınız https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ Kasasını Bizim Arkadaş Sizin İsteğiniz Üzerine Sizlerin Tavsiyelerine Göre Editledi Ve Böyle Bir Kasa Çıktı Sizlerce Mantıklımı..

Kısmi Olarak Sizin Yaptığınız Kasa Diyebiliriz..!!!
screencapture-gamegaraj-urun-shark-7000-2024-07-29-03_16_42.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Necip5270392
yok hocam arkadaşınıza tavsiye vermek istemiyorum
Hocam Zaten Bu Sizin Tavsiye Ettiğiniz Ve Tavsiye Ederken Bu Sistemi İsteklerine Göre Düzenleyerek Bişeyler Çıkartabilir Dediğiniz Bİr Sistem..!
Önceki Sistemleri Sizlerin Tavsiyelerinden Öncesinde Göndermişti.. (Forum Linkini Ona Göndermeden Öncekiler Ki Zaten FOrumda Yazdıklarınızı Görünce Bunu Yaptı Gönderilerinize Göre)

Gönderdiğiniz Bu Sistemi Beğendiğini Dİle Getirdi Keza Sistemin Arkadan Ve Alttan Hava Alabiliyor Olması Koyduğu Yerde (Masa Altında Yan Koyuyor Arkası Dışa Bakacak Şekilde) Daha İyi Nefes Alabileceğini Ayrıca İçeriye 10 Tane Fan Takabileceği İçin Onun İstediği Kasalara Oranla Çok Daha İyi Olduğunu Söyledi.. Lakin Tek Sıkıntı Ön Taraftaki Ve Yandaki Cam Kısımların Bir İhtimal Masanın Demir Ayağına Gelip Kırılabilme İhtimali Bİraz DÜşündürmüş Lakin Diğerlerine Nazaran https://forum.donanimarsivi.com/kon...-pc-oenerisi-alabilrmiyim.965908/post-8759259 Postunda Da Önerdiğiniz Sistem Üzerinde Önerilerinize Referansla Bir Kasa Toplamanın Daha Uyguna Gelidğini Ve Aynı Sistemi Uyguna Alacaksam Okay Benim İçin Dedi Ve Sizin Gönderdiniz Sistem ÜZerinde 2-/-3 Değişen Ekleyip Sormamı İstedi Haksız Olduğu Yerlerde Uygunuyla Değiştrelim Önerilerine Göre Dedi..

Son düzenleme:

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
Hocam Zaten Bu Sizin Tavsiye Ettiğiniz Ve Tavsiye Ederken Bu Sistemi İsteklerine Göre Düzenleyerek Bişeyler Çıkartabilir Dediğiniz Bİr Sistem..!
Önceki Sistemleri Sizlerin Tavsiyelerinden Öncesinde Göndermişti.. (Forum Linkini Ona Göndermeden Öncekiler Ki Zaten FOrumda Yazdıklarınızı Görünce Bunu Yaptı Gönderilerinize Göre)

Gönderdiğiniz Bu Sistemi Beğendiğini Dİle Getirdi Keza Sistemin Arkadan Ve Alttan Hava Alabiliyor Olması Koyduğu Yerde (Masa Altında Yan Koyuyor Arkası Dışa Bakacak Şekilde) Daha İyi Nefes Alabileceğini Ayrıca İçeriye 10 Tane Fan Takabileceği İçin Onun İstediği Kasalara Oranla Çok Daha İyi Olduğunu Söyledi.. Lakin Tek Sıkıntı Ön Taraftaki Ve Yandaki Cam Kısımların Bir İhtimal Masanın Demir Ayağına Gelip Kırılabilme İhtimali Bİraz DÜşündürmüş Lakin Diğerlerine Nazaran https://forum.donanimarsivi.com/kon...-pc-oenerisi-alabilrmiyim.965908/post-8759259 Postunda Da Önerdiğiniz Sistem Üzerinde Önerilerinize Referansla Bir Kasa Toplamanın Daha Uyguna Gelidğini Ve Aynı Sistemi Uyguna Alacaksam Okay Benim İçin Dedi Ve Sizin Gönderdiniz Sistem ÜZerinde 2-/-3 Değişen Ekleyip Sormamı İstedi Haksız Olduğu Yerlerde Uygunuyla Değiştrelim Önerilerine Göre Dedi..
tamam o zaman sorunları söylüyorum
1-işlemciyi değiştirmeye gerek yok
2-bellekleri crucial ya da gskill olandan seçin
3-depolamayı kingston seçin
4-360mm sıvı soğutma o sistem için kesinlikle fazla

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Necip5270392
tamam o zaman sorunları söylüyorum
1-işlemciyi değiştirmeye gerek yok
2-bellekleri crucial ya da gskill olandan seçin
3-depolamayı kingston seçin
4-360mm sıvı soğutma o sistem için kesinlikle fazla
Hocam Arkadaş Bellekleri Crucial Pro 32Gb 5600Mhz DDR5 CP32G56C46U5 Dİye Giden Bir Bellekle Değiştirmiş..
Depolama Samsung Yapmış 1 Yıl Garanti Var Diye (Öncesinde Unutmuş Yapmayı Siz Diyince Bellekleri Samsung'a Uplamış) 990 Pro Olanı..
Birde 360mm Sıvı Soğutma Neden Fazla Onu Merak Ediyor Edit Yaparken Render Yaparken İşlemci Isınmaz Mı Diyor..?!
Sizce Bu Config'ler İyimidir Yoksa İllaki Kingstone Yapalım Yada 6000Mhz CL30 Falan Mı Çakalım..

Keremingo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Bekar
bugün cuma incehesap akşam indirimlerine bakmasını söyleyebilirsin bazen hazır sistem ya da monitörler uygun fiyata gelebiliyor

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
Hocam Arkadaş Bellekleri Crucial Pro 32Gb 5600Mhz DDR5 CP32G56C46U5 Dİye Giden Bir Bellekle Değiştirmiş..
Depolama Samsung Yapmış 1 Yıl Garanti Var Diye (Öncesinde Unutmuş Yapmayı Siz Diyince Bellekleri Samsung'a Uplamış) 990 Pro Olanı..
Birde 360mm Sıvı Soğutma Neden Fazla Onu Merak Ediyor Edit Yaparken Render Yaparken İşlemci Isınmaz Mı Diyor..?!
Sizce Bu Config'ler İyimidir Yoksa İllaki Kingstone Yapalım Yada 6000Mhz CL30 Falan Mı Çakalım..
işlemci ısınır ama 360mm ye gerek yok 240 alsın illa alacaksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Necip5270392
işlemci ısınır ama 360mm ye gerek yok 240 alsın illa alacaksa
Yok Yani 360mm Daha İyi Soğutmaz Mı Ayrıca İleride İşlemciden Memnun Kalmazsam 7600'ü Stara Üstüne Ekleme Yaparak Üst Bir İşlemciye Geçmek İstersem Falan Diye Düşünüyor Arkadaş

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
Yok Yani 360mm Daha İyi Soğutmaz Mı Ayrıca İleride İşlemciden Memnun Kalmazsam 7600'ü Stara Üstüne Ekleme Yaparak Üst Bir İşlemciye Geçmek İstersem Falan Diye Düşünüyor Arkadaş
cayır cayır yanan bi işlemci değil yani 240mm bile fazlasıyla soğutur genelde kule tipiyle falan kullanıyolar

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaş Bana Böyle Bir Sistem Gönderdi "2Gündür Sistem Toplama Ve Öneri Videoları İzliyorum, Ordan Öğrendiğim Önemli Unsurlara Dikkat Ederek Seçtim Sence Nasıl.. Bi Atsana Ne Diyecekler" Diyor Bir Değerlendirelim Arkadaşı..

• 4060 Seçmiş Çünkü 2 Güne 5000 Serisi Çıkar Ona Yükseltirim Diyor..
  • 7600 Seçtim Keza Performans Bakımından Diğerlerinden Daha İyi Geldi Bana Ayrıca F'ini Bulamadım Diyor Vede Genel Olarak İzlediği İncelemelerde Dar Boğaz Falan Demişler Bu İyi Gider Diye Düşünmüş..
  • 16Gb Ram Seçmiş Çünkü 50K'yı Aşıyormuş Bütçe
  • Asus Depolama Seçmiş Çünkü 5 Yıl Garanti Varmış
Falan Diye Giden Bİr Açıklama Listesi İle Beraber Göndermiş..

NOT :=: Arkadaş Zaten 1080p 30FPS-/-60FPS Stabil Oynayan Biri Onu Belirtmeyi Unutmuşum Konuyu Açarken..
2 gününe yazık etmiş diyeceğim olmayacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,845
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom