Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Tekrardan geçmiş olsun kral ALLAH bu günümüzden geriye koymasın
Sağol knk , cuma cuma dolandırıldık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oğlum adam doktor diye niye güveniyorsunuz adam doktorum diye de yalan söyleyebilir zaten hiçbir şey olmazsa ayda bir biri böyle oltaya düşecekse ben de tıp okuyam geçmiş olsun ama bence herkes bir kez dolandırılmalı ben önemsemem diyordum 100 lira için 2 gün uyuyamadım para kaybetmek başka dolandırılmak bambaşka
Nerden bilek ben dedim bı bakayım adama dedim dediler gerek yok bı yaparız diye sonrada işte böyle oldu

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,773
İsim
.
Yavaş la gaç tane dolandırıyon diyebilir
Bu arada dostum merak etme biraz para harcayarak yani düzgün bir avukata para vererek davacı olursanız katlarını teklif edebilirler sıyrılmak için
Kanki az buz değil 20K gitti benim az önce 1K lık kupon yattı kötü oldum 20k gitse varya çok fena olurum heralde

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
can
geçmiş olsun lakin parayı geri alamazsınız kendi rızanızla şahsın ibanına para atmışsınız

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hayriye
Kanki az buz değil 20K gitti benim az önce 1K lık kupon yattı kötü oldum 20k gitse varya çok fena olurum heralde
Ya diyorum ya ben 100 lira için iki gün yatamadım iyi ki 100 liram gitmiş yani söz de ben o arada 3,5 a ekran kartı alacaktım bunların çoğu ya asker ya doktor ya öğretmen hiçbiri asgari ücrete çalışmıyor himnelerin

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,773
İsim
.
Ya diyorum ya ben 100 lira için iki gün yatamadım iyi ki 100 liram gitmiş yani söz de ben o arada 3,5 a ekran kartı alacaktım bunların çoğu ya asker ya doktor ya öğretmen hiçbiri asgari ücrete çalışmıyor himnelerin
Baya para gitmiş çok kötü bir durum cidden zaten ekonomi ortada birde böyle büyük bir para kaybetmek kötü.
Bize çok koyar aga 20 bin

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Erdem çay
ben cidden anlamıyorum ya sahte dolap sahibinden sitesi yapıp dolandırsalar eyvallah ama zaten orada satın al kısmı var neden oradan almak yerine adama ulaşıp para gönderiyorsunuz ki. Dolap uygulaması zaten dolap harici platformdan iletişim kurulmaması için elinden gelen her önlemi alıyor. Tek sorun chat olmaması sadece yorum üzerinden konuşabiliyorsunuz. Ama buna rağmen uygulama üzerinden alınması gerekiyor 2 kuruş komisyon karı yapacağım iye 30 k lık olmuşsunuz geçmiş olsun para halen duruyorsa ters işlem yapılabilir derhal banka ile görüşün ama hiç sanmıyorum.
Piyasa fiyatından uygundur büyük ihtimalle tekrar geçmiş olsun

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,773
İsim
.
Söylemem , yaparım , gider onun y@ğını onun götü#e sokarım , hemde yarr@ğını kıra kıra
Tekrardan çok geçmişler olsun hocam söyleyin eve birdaha sensiz hiçbirşey yapmasınlar hele alışveriş hiç yapmasınlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
siteden almanız gerekti. adam 2. yi istediğindede dekont gönderseydiniz.
Knk biz dekont gönderdik işte sonra bizi sahte Dolap aradı açıklamaya ürün kodu girmelisiniz diye bizde tekrar gönderdik sonra adam bize "2 kez dolandırılıdınız hayırlı olsun 🤣" yazdı sonra dedilerki bı bak dolandırıldık meğer site zaten sahteymiş bunlar yanlış siteye daha doğrusu sahteye girmişler . İşleri bana yaptırmadılar bunlar oldu

Starlex

80+ Bronze
Knk işte adamların bankaya ulasacaz inş . Olmaz ise yarın felan savcılıga başvurcaz , bizde adamdaki her şey var , ibanı var açtığı site var yazışmalar var her boku bizde var ha birde paranın gönderildiği kişinin konum yaziyorya oda var galiba
Başvur ama adam demezmi bu adamın neyine güvendiniz falan diye şikayetini yap ama bence %90 kaybedersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Tekrardan çok geçmişler olsun hocam söyleyin eve birdaha sensiz hiçbirşey yapmasınlar hele alışveriş hiç yapmasınlar
Abı evde internetten felan en iyi ben anlarım bide bana açık gözlü ol derler ben zaten anladım adamın dolandırıcı olduğunu ,dedimki babama baba ver ben bı bakayım siteye dedim baktırmadılar bunlar oldu

Başvur ama adam demezmi bu adamın neyine güvendiniz falan diye şikayetini yap ama bence %90 kaybedersin
Knk adamların her şey bizdeki , adamların sitesinin domain i bile var bizde

Starlex

80+ Bronze
Abı evde internetten felan en iyi ben anlarım bide bana açık gözlü ol derler ben zaten anladım adamın dolandırıcı olduğunu ,dedimki babama baba ver ben bı bakayım siteye dedim baktırmadılar bunlar oldu

Knk adamların her şey bizdeki , adamların sitesinin domain i bile var bizde
Burası türkiye he kazanırsın tabii ki kesinlikle kazanamazsın diyemem ama uğraşman gerek

Top Bottom