Neler Yeni

Toplayacağım ilk pc.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız
36k lık sistemde ssd dandik ram dandik sıvı soğutma yok hiçbişey yok. aradaki fiyat farkının %80ini onlar oluşturuyor. her şey kas gücü değil nvidiacıları hemen toplandı arkadaş alıntı bile yapıp cevap vermiyicem. postu açan arkadaşa yardımcı olıyım yeter bana.
fiyatı 36k istediğin gibi yükselt adamin topladığı sistemde 620m var zaten daha fp bi sistem Nvidia fanı falan da değilim neyin egosu bu ayrıca attığınız testlerde dlss vs. açık oluyor mu? yoksa sırf kas gücüne göre mi test

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur
bu arada powercolor fighter'ın powercolor hellhound ile aynı heatsinki kullandığını sadece rgb'sinin olmadığını belirtmiş bir reddit kullanıcısı. powercolor hellhound'da baya iyi ısı değerlerine sahip olduğu ve sessiz çalıştığı için. powercolor fighter 7900 gre'nin gayet alınabilir muazzam bir f/p kartı olduğunu düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgilendirme: yorumum nvidia fanı ve savunucularına dlss fetişistlerine kapalıdır. sadece faydalanmak isteyenler ile muhattap olacağım.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
fiyatı 36k istediğin gibi yükselt adamin topladığı sistemde 620m var zaten daha fp bi sistem Nvidia fanı falan da değilim neyin egosu bu ayrıca attığınız testlerde dlss vs. açık oluyor mu? yoksa sırf kas gücüne göre mi test
Lan fsr diye bi teknolojide var afmf var uçuruyır fps leri ne dlss miş açsanda yetişemez 7900gre e ye

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız
bu arada powercolor fighter'ın powercolor hellhound ile aynı heatsinki kullandığını sadece rgb'sinin olmadığını belirtmiş bir reddit kullanıcısı. powercolor hellhound'da baya iyi ısı değerlerine sahip olduğu ve sessiz çalıştığı için. powercolor fighter 7900 gre'nin gayet alınabilir muazzam bir f/p kartı olduğunu düşünüyorum.

bilgilendirme: yorumum nvidia fanı ve savunucularına dlss fetişistlerine kapalıdır. sadece faydalanmak isteyenler ile muhattap olacağım.
şaka gibisiniz hocam nvdia savunucusu falan değilim pahalı olma sebebi zaten teknolojisi onu dahil etmeden test etmek ne kadar mantıklı 3 yıl amd kullandim render için 4070s ekran kartına geçtim nvidia kullanan herkes nvidia savunucusu zaten

Lan fsr diye bi teknolojide var afmf var uçuruyır fps leri ne dlss miş açsanda yetişemez 7900gre e ye
kankam fsr görüntü kalitesini bozuyor şuan birazdaha gelişmesi lazım umarım amd daha da gelişir nvidia fan boyu değilim saldırmayın o.O2

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
şaka gibisiniz hocam nvdia savunucusu falan değilim pahalı olma sebebi zaten teknolojisi onu dahil etmeden test etmek ne kadar mantıklı 3 yıl amd kullandim render için 4070s ekran kartına geçtim nvidia kullanan herkes nvidia savunucusu zaten

kankam fsr görüntü kalitesini bozuyor şuan birazdaha gelişmesi lazım umarım amd daha da gelişir nvidia fan boyu değilim saldırmayın o.O2
fanboyluğun beni alakardar etmez her amd kart önerdeğimde dlls var ğanka geçiyor fsr afmf de var bu kartta neyin boşunu yapıyonuz fsr tabii ki bi dlss değil ama afmf fena

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Sahin
fanboyluğun beni alakardar etmez her amd kart önerdeğimde dlls var ğanka geçiyor fsr afmf de var bu kartta neyin boşunu yapıyonuz fsr tabii ki bi dlss değil ama afmf fena
Dövüşmen guzum 😂 ilk postum burda, kaos çıkarmış gibi olmayayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız
saygımı bozmak istemiyorum da bende uzun zaman amd kullandim nvidia fanboyu bile değilim hasta mısınız kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Sahin
Ben parçaları attım önceki sayfada var bak 42k ya geliyor
Reis soğutucu yeterli değil gibime geldi orda sanki. Bide ben kargolatmayı sevmiyorum, s1nerj1 altunizade şubesi benim evime 10 dakika mesafede, konuştuk herşeyi 3 gün montaj ve test zamanı varmış. Bide ben de normalde 7500f alacaktım işlemciyi. Onun stoğu da kalmadı şansıma..

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Shoto Todoroki
Evet, çok fazla video izledim hepsinde de 7900 fark atıyor fps konusunda. Ki şimdi yeni uygulama geldi amd için fps arttırma konusunda, şuan fpste rakibi yok sanırım bu fiyata. Normalde 1 hafta önce 7800xt alacaktım. Fakat stok bitti, şansıma 7900e denk geldim
Bu kadar yükselmeyin amd nin yeni çıkardığı programlara her zaman ki gibi elinde patlayabilir incehesaptaki sistem varken bunu almak gibi bir hata yapmayın.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Reis soğutucu yeterli değil gibime geldi orda sanki. Bide ben kargolatmayı sevmiyorum, s1nerj1 altunizade şubesi benim evime 10 dakika mesafede, konuştuk herşeyi 3 gün montaj ve test zamanı varmış. Bide ben de normalde 7500f alacaktım işlemciyi. Onun stoğu da kalmadı şansıma..
Attığım soğutucu senin sıvı soğutucudan daha iyi performansı var

saygımı bozmak istemiyorum da bende uzun zaman amd kullandim nvidia fanboyu bile değilim hasta mısınız kanka
Sana fanboy diyenmi kendi kendine hemen alınıyosun

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Shoto Todoroki

7900gre oyunlarda bazen 4070ti'ı bile geçiyor. 4070 superci nvidia fanlarına çok ta takılmamanı tavsiye ederim. rezalet, deli gibi ısınan hayvan gibi ses yapan gainwardın 4070 superini tavsiye ediyolar. alan bir arkadaş pişman olmuş forumda. soğutucam diye uğraşıyor. yorum yazıp yardımcı olmaya çalışıyorum postuna ben amd istemiyorum diyor. sürünün o zaman abi. 30 bin TL'ye 4070 ti alın 21 bin tllik 7900gre'den daha düşük fps alsın kart.
20 mesajın var forumda neredeyse tüm mesajların amd yi övüyor bi tane fps yükselten program çıkardı diye öneri isteyen herkese kendinizin kartıymış gibi 7900gre öneriyorsunuz burdaki fanboy siz misiniz biz miyiz? Bide düşüncenize karşı çıkan herkese egoist cevaplar veriyorsunuz amd fanboydan başka bir şey değilsiniz bence.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
20 mesajın var forumda neredeyse tüm mesajların amd yi övüyor bi tane fps yükselten program çıkardı diye öneri isteyen herkese kendinizin kartıymış gibi 7900gre öneriyorsunuz burdaki fanboy siz misiniz biz miyiz? Bide düşüncenize karşı çıkan herkese egoist cevaplar veriyorsunuz amd fanboydan başka bir şey değilsiniz bence.
Olm fps yükselten program ne bunu övüceğine gömüyosun ayrıca kart çok fp bi kart önericez tabi

Bu arada kral sana demek istemedim o lafı alınma harbiden yani ne zaman amd kart önersem onu diyolar sinirlendim biraz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971
Son üye
Aswei
Top Bottom