Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya 2 el mi satıyor

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Arda
Arkadaşlar selam Bugün ben 7700 xtli bir sistem aldım Ama aklıma takıldı demin bir bilgisayarcı ile konuştum Bu kutusuz rame ve tray işlemci ikinci el oluyormuş ekran kartı kutusunun da stickerı yoktu açıktı yani ben orada görmüştüm Bunlar ikinci el mi tereddüt düştü içime

Shourd

80+ Silver
Arkadaşlar selam Bugün ben 7700 xtli bir sistem aldım Ama aklıma takıldı demin bir bilgisayarcı ile konuştum Bu kutusuz rame ve tray işlemci ikinci el oluyormuş ekran kartı kutusunun da stickerı yoktu açıktı yani ben orada görmüştüm Bunlar ikinci el mi tereddüt düştü içime
ikinci el değildir en fazla ihtimal ile iade edilmiş ürünlerdir biliyorsunuz koşulsuz iade diye bişi var

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
murat
biri alıp iade etmiştir o ürünü sana yollamışlardır ikinci el gibi bi durum olacağını zannetmiyorum

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Gurkan
hayır tray ıslemcı fansız olarak satılır ve fıyatı makul olur ekran kartını test etmek ıcın acıyorlar

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Ömür
tray kutusuz demek sıfır ürünler hiç bir şekilde 2.el olmaz

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Gurkan
Hocam 2 tane gösterdi ikisi de aynıydı koruma bandı yoksa asla kabul etmiyorum ya kart zorunluysa?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı için peki ?
ekran kartını test etmek ıcın acıyorlar

Shourd

80+ Silver

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Arda

Shourd

80+ Silver
Hocam koruma bandı yoksa iade edeceğim sorunlu kartsa ?
sorunlu olsa satmazlar zaten siz örenğin aldınız 2 gün sonra iade ettiniz adamlara gdiyor kontrol ediyorlar zaten bu arada bunun yaşanma ihtimali çok düşük bişi böyle iadeli ürün gelmesi

Top Bottom