Neler Yeni

Samsung S23 Ultra Almayı Düşünüyorum...

MicroBon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Samet
Samsung S23 ultra almayı düşünüyorum kutu içerisinden sadece telefon ve type c to type c kablo çıkıyor koruma camı kamera lensi koruması ve 45w adaptör almam gerekiyor.
Not: S23 Ultrayı önerir misiniz kullananlar varsa deneyimlerini yazarsa çok sevinirim :)

Ekran koruyucu cam: Kaliteli marka ve model öneriniz varsa link veya marka model belirtecek şekilde atarsanız sevinirim.
Kamera lens koruyucu: Lens takmam kaliteyi bozar mı, yada yapışkandan vs. lense zarar verir mi sizce takmalı mıyım yoksa gereksiz mi eğer takmamı öneriyorsanız önerdiğiniz kamera lensinin linkini atarsanız sevinirim.
Adaptör: Xiaomi note 11 pro'dan s23 ultraya geçmeyi düşünüyorum note 11 pro'da kullandığım 67w adaptörü s23 ultra'da kullanmamda bir sorun olur mu ? Çünkü orijinal adaptörü 1.500 1.600 liraya satıyorlar.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Ben server kayıtlı olarak kullanıyorum. Çok memnunum alabilirsiniz.
Kamera cam vs koruyucu kullanmıyorum tabi kişisele göre değişir.

Soruların varsa sorabilirsin.
65 watt samsung adaptör kullanıyorum

MicroBon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Server kayıtlı ne oluyor açıklayabilir misiniz ?
Ben server kayıtlı olarak kullanıyorum. Çok memnunum alabilirsiniz.
Kamera cam vs koruyucu kullanmıyorum tabi kişisele göre değişir.

Soruların varsa sorabilirsin.
65 watt samsung adaptör kullanıyorum

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Server kayıtlı ne oluyor açıklayabilir misiniz ?
Yurtdışı cihazı . Server kaydı yapanlar var yaklaşık 3k-6k arası.

Elinizde kullanılmayan telefon veya imei ile server kaydı yapıp sonuna kadar kullanıyorsun telefonu.

Erayy29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray
Samsung S23 ultra almayı düşünüyorum kutu içerisinden sadece telefon ve type c to type c kablo çıkıyor koruma camı kamera lensi koruması ve 45w adaptör almam gerekiyor.
Not: S23 Ultrayı önerir misiniz kullananlar varsa deneyimlerini yazarsa çok sevinirim :)

Ekran koruyucu cam: Kaliteli marka ve model öneriniz varsa link veya marka model belirtecek şekilde atarsanız sevinirim.
Kamera lens koruyucu: Lens takmam kaliteyi bozar mı, yada yapışkandan vs. lense zarar verir mi sizce takmalı mıyım yoksa gereksiz mi eğer takmamı öneriyorsanız önerdiğiniz kamera lensinin linkini atarsanız sevinirim.
Adaptör: Xiaomi note 11 pro'dan s23 ultraya geçmeyi düşünüyorum note 11 pro'da kullandığım 67w adaptörü s23 ultra'da kullanmamda bir sorun olur mu ? Çünkü orijinal adaptörü 1.500 1.600 liraya satıyorlar.
Hocam şarj aleti olarak anker veya spigenin 45 watt samsung PPS uyumlu modellerine bakabilirsiniz. Orjinale o kadar para vermenize gerek yok. Ben S24 ile anker kullanıyorum çok memnunum.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Sercan SAYİT
Server kayıtlı S24 Ultra da alınabilir. Şarj aleti olarak ya orijinal alın ya da samsung'un süper hızlı şarj protokolünü destekleyen güvenilir bir markanın şarj aletini alın. Xiaomi şarj aleti ile ancak 15w hızında şarj edebilirsiniz.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
KEREM ÇELİKEL

yalan olmasın sanırsam bi 6 ay kadar oldu kaçak alıp ımeı attırdım kullanıyorum çok memnunum asla kamera lensi fln takma onuda deneyımledım kameran j7 prıme kamerasına dönüşüyor sakın ha sakın zaten bu kamera lensleri kristal yada safir malzemeden üretliyor kolay kolay çizilmez hatta neredeyse imkansız sarj aletıne gelecek olursak o kadar para verıp s23 ultra alıyorsan adaptörünü de orjınal almanı öneririm şahsen ben güvenmıyorum başka türlü sarjı çok ıyı gıdıyor bu arada en çok memnun oldugum noktası bu

MicroBon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şarj aleti olarak anker veya spigenin 45 watt samsung PPS uyumlu modellerine bakabilirsiniz. Orjinale o kadar para vermenize gerek yok. Ben S24 ile anker kullanıyorum çok memnunum.

Modeli: Anker 313 GaN A2643 45 W Type-C Hızlı Şarj Adaptörü değil mi ?​

Erayy29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray

Modeli: Anker 313 GaN A2643 45 W Type-C Hızlı Şarj Adaptörü değil mi ?​

Evet hocam o modeli söyluyorum. Benim telefonum desteklemediği için bende onun 25 W olan 312 modeli var. Hepsiburada üzerinden alırsanız premium üyelere özel çok güzel bir indirimde şuan tavsiye ederim.

Son düzenleme:

MicroBon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Samet
Evet hocam o modeli söyluyorum. Benim telefonum desteklemediği için bende onun 25 W olan 312 modeli var. Hepsiburada üzerinden alırsanız premium üyelere özel çok güzel bir indirimde şuan tavsiye ederim.
Tamamdır çok teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalan olmasın sanırsam bi 6 ay kadar oldu kaçak alıp ımeı attırdım kullanıyorum çok memnunum asla kamera lensi fln takma onuda deneyımledım kameran j7 prıme kamerasına dönüşüyor sakın ha sakın zaten bu kamera lensleri kristal yada safir malzemeden üretliyor kolay kolay çizilmez hatta neredeyse imkansız sarj aletıne gelecek olursak o kadar para verıp s23 ultra alıyorsan adaptörünü de orjınal almanı öneririm şahsen ben güvenmıyorum başka türlü sarjı çok ıyı gıdıyor bu arada en çok memnun oldugum noktası bu
Bazı telefonlarda fabrikasyon kırılmaz cam takılı halde geliyor s23 ultra da da aynı şey geçerli mi ?

YazılımKafa

80+ Silver

Ekran koruyucu ve kılıf olarak spigen. Kılıf kullanacaksan kamera koruyucu alma

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,242
İsim
Emir
Yurt dışı işine girme uğraşırsın.Boş ver.Paran s23 ultraya da yetiyorsa alın geçin kılıfı da orjinal alın ki telefon kozmetik olarak yepyeni dursun.Spigen kılıfları şu an çok öneriliyor.0 olarak satan tek yer spigen internet sayfası fakat 1 ayda teslimat süreci var.Sahibinden üzerinden kılıflar mevcut.

Palo DAYI

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Ben yurt dısı ısıne bulasmamak ıcın 30k ya s23 aldım suan memnunum
s23 ultra cok daha ıyı bır telefon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,843
Üyeler
152,759