Neler Yeni

Beyaz klavye mouse önerisi

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
Önerilen klavyelere de baktım. Benim için outemo switchler sıkıntı yaratmaz. Yüksek ihtimalle Redragon K617'yi alıcam ama fare için hala daha uygun bir ürün arıyorum. Güzel bir ürün bulamazsam Dareu A950 Pro'yu alıcam. Bildiğiniz fareler varsa önerilerinizi bekliyorum.
Anlıyorum senin için sıkıntı çıkarmaz ama dandik olduğunu bil yani. Önerdiğim klavyeler en iyi markalardan Huano switchleri kullanıyorlar.

xmajezik

80+

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
k617 de huano aynı kalvye z11 ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben yanlış biliyorum sandım klavyenin switchini söktürdünüz bana :D

Siz de hangi klavye var ve memnun musunuz?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
k617 de huano aynı kalvye z11 ile

hocam ben yanlış biliyorum sandım klavyenin switchini söktürdünüz bana :D
Çıkar göster sdfsdfdsf, bu arada benim kafa diğer k serisine gitmiş hepsinde outemo kullanıyorlar neredeyse. Yinede saol hatayı düzelttiğin için. Ama bunu araştırıcam sdfsdf

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
bende z11 var memnunum ama bir tam klavye degil

İncelemelerine baktım z11'in @xmajezik 'in dediği gibi neredeyse aynı gibi kalvyeler sesleri bile aşırı benziyor.

Çıkar göster sdfsdfdsf, bu arada benim kafa diğer k serisine gitmiş hepsinde outemo kullanıyorlar neredeyse. Yinede saol hatayı düzelttiğin için. Ama bunu araştırıcam sdfsdf

Size göre Dareu A950 Pro ve Redragon K617 iyi midir? 2-3 gün içinde sipariş veririm yüksek ihtimalle.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
İncelemelerine baktım z11'in @xmajezik 'in dediği gibi neredeyse aynı gibi kalvyeler sesleri bile aşırı benziyor.

Size göre Dareu A950 Pro ve Redragon K617 iyi midir? 2-3 gün içinde sipariş veririm yüksek ihtimalle.
İyidir iyi bu bütçeye göre.Sadece switch aklımda soru işareti idi sahibi varmış demek ki o da huano diyor. Alabilirsin o zaman.

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
İyidir iyi bu bütçeye göre.Sadece switch aklımda soru işareti idi sahibi varmış demek ki o da huano diyor. Alabilirsin o zaman.

Tamamdır, o zaman en yakın zaman da sipariş veririm. Yardımlarınız için teşekkürler hepinize.

xmajezik

80+
Siz de hangi klavye var ve memnun musunuz?
z11 var memnunum kasası sağlam hissiyatıda öyle

neredeyse değil hocam direkt olarak aynısı reddragon un altmarkası z11 adı altında üretmiş aynı klavyeyi :)

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
z11 var memnunum kasası sağlam hissiyatıda öyle

neredeyse değil hocam direkt olarak aynısı reddragon un altmarkası z11 adı altında üretmiş aynı klavyeyi :)
Evet doğru redragon'un alt markası ama üründe gördüğüm kadarı ile redragon kendisi üretmiş switchleri ve pin tipi outemo olarak gözüküyor. Mx style değil yani akko, gateron gibi switchler uymaz bunlara. Soket farkını görürsünüz biri yuvarlar diğeri daha çizgi gibi.
Ekran görüntüsü 2024-08-11 151103.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,696
Üyeler
151,939
Son üye
ZvDx
Top Bottom