Neler Yeni

HyperX Cloud III ses ayarları nasıl olmalı?

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Ses çok az geliyor. Ayarları nasıl olmalı ? dtsX açmama gerek var mı ?

Jhii

80+
hocam driver güncelleyin, eğer hala az geliyorsa anakartınız ile alakalıdır. Şuan bende Cloud 3 kullanıyorum NGENUITY de sadece equalizer ı açıp clear ı seçtim. Hem ses artışı sağladı hemde daha temiz oldu ses. Onun haricinde yayın dizi video izlerken sesi %10 a falan çekiyorum o kadar fazla geliyor. Ki normalde techno ve hardstyle dinleyen biriyim. @Tuncaycoo

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Taha Tuncay Arpacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam driver güncelleyin, eğer hala az geliyorsa anakartınız ile alakalıdır. Şuan bende Cloud 3 kullanıyorum NGENUITY de sadece equalizer ı açıp clear ı seçtim. Hem ses artışı sağladı hemde daha temiz oldu ses. Onun haricinde yayın dizi video izlerken sesi %10 a falan çekiyorum o kadar fazla geliyor. Ki normalde techno ve hardstyle dinleyen biriyim. @Tuncaycoo
Aslında video, şarkı da vs. ses yüksek ama valorantta az gibi geliyor. Ayrıca dtsx açmak lazım mı ve fps oyununda hangi equalizerı açmak lazım acaba ?

Jhii

80+
Aslında video, şarkı da vs. ses yüksek ama valorantta az gibi geliyor. Ayrıca dtsx açmak lazım mı ve fps oyununda hangi equalizerı açmak lazım acaba ?
dtx şahsen kullanmıyorum, equ olarak da bende sürekli clear da duruyor. Onun haricinde bende şahsen valorant'ta da çok yüksek geliyor %70 de kullanıyorum sesi.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
dtx şahsen kullanmıyorum, equ olarak da bende sürekli clear da duruyor. Onun haricinde bende şahsen valorant'ta da çok yüksek geliyor %70 de kullanıyorum sesi.
clear derken hocam kapalı mı tutuyorsun görüntü atma imkanın var mı?

Jhii

80+
clear derken hocam kapalı mı tutuyorsun görüntü atma imkanın var mı?
buyrun hocam
1723405843840.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Altınoks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yusuf Altınok
FxSound programı ile kullanıyorum deneyebilirsin