Neler Yeni

Güvenilir VPN önerisi lazım.

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Yeni Windosw 11 sistem kurdum. "Virüs yemeyeyim, Pc patlamasın" diye istediğim her şeyi yükleyemiyorum ve bu sebeple güvenilir, sağlam bir VPN arıyorum. Kendi VPN'imi kurmak uğraştırıcı geliyor, o yüzden varsa önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim, iyi forumlar.

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Emin
Kaspersky vpn

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Yeni Windosw 11 sistem kurdum. "Virüs yemeyeyim, Pc patlamasın" diye istediğim her şeyi yükleyemiyorum ve bu sebeple güvenilir, sağlam bir VPN arıyorum. Kendi VPN'imi kurmak uğraştırıcı geliyor, o yüzden varsa önerilerinizi bekliyorum.

" 1.1.1.1 " bunu kullanabilirsinz hem ücretsiz hemde proxy vs değil

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,577
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Windscribe iyi ancak ücretsiz versiyonunda aylık 10 gb limiti var

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Enes

Proton VPN ilk ayını 10 TL ye almıştım sonrasında 230 TL felan diye biliyorum bedava sürümüde var ama ücretli sürümden inanılmaz memnunum VPN açınca internetim hızım 60 dan 50 ye düşüyor sadece mukmemel bir performans ve ping değerleride diğer VPN lere göre çok iyi upload değerinde düşüş bile olmuyor zaten ayrıca Türkiye dahil birçok ülkeye bağlanabiliyorsun Türkiye bağlanınca sanal sunucu sayesinde Roma'ya bağlanıyorsun ancak Türkiye'de gözüküyorsun ve gayet hızlı internet

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
" 1.1.1.1 " bunu kullanabilirsinz hem ücretsiz hemde proxy vs değil
Bunlar DNS ayarları mı? Benim Japonyaya bağlanmam lazım da..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Proton VPN ilk ayını 10 TL ye almıştım sonrasında 230 TL felan diye biliyorum bedava sürümüde var ama ücretli sürümden inanılmaz memnunum VPN açınca internetim hızım 60 dan 50 ye düşüyor sadece mukmemel bir performans ve ping değerleride diğer VPN lere göre çok iyi upload değerinde düşüş bile olmuyor zaten ayrıca Türkiye dahil birçok ülkeye bağlanabiliyorsun Türkiye bağlanınca sanal sunucu sayesinde Roma'ya bağlanıyorsun ancak Türkiye'de gözüküyorsun ve gayet hızlı internet
VPN için her ay para veremem gibi duruyor. Fakat yine de bir bakacağım teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,043
Üyeler
152,597
Son üye
Muzaffer0
Top Bottom