Neler Yeni

suça girer mi?

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Bence "Ata" sözcüğü sadece Atatürk'ten değil aynı zamanda geçmiş zamandaki insanlar için de kullanılabilir anlamına geliyor aslında. Çocuğun kastetmek istediği Atatürk olabilir ama elinde bir kanıt yoksa dava edemez sanırım. Örneğin "Atalarımızdan böyle gördük." vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yüksek ihtimal Atatürk'ü ima ederek söylemek istemiştir. Terbiyesiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Recep ali
İlgilendiği Kategoriler
Donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence "Ata" sözcüğü sadece Atatürk'ten değil aynı zamanda geçmiş zamandaki insanlar için de kullanılabilir anlamına geliyor aslında. Çocuğun kastetmek istediği Atatürk olabilir ama elinde bir kanıt yoksa dava edemez sanırım. Örneğin "Atalarımızdan böyle gördük." vs.

Ama yüksek ihtimal Atatürk'ü ima ederek söylemek istemiştir. Terbiyesiz.
zatene ona sövmüştür de mahkemede bu öyle mi algılanıyor veya s koydugu için küfür olarak mı geçiyor.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

mfimmel

80+ Silver
adam oyunda atanı s dedi çocuk da seni dava edicem dedi. atanı diyen birisi atatürke hakaret etmiş anlamına mı geliyor ?
Ata aynı zamanda baba anlamınada gelebiliyor ama tam yazmadığı için iki durumdada sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bir de ikisinin arasındaki olayı niye bu kadar kafana taktın? Umarım tepki görmemek için böyle bir yalan söylemiyorsundur neyin ne olduğunu doğru yerlerden araştır dostum.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
adam oyunda atanı s dedi çocuk da seni dava edicem dedi. atanı diyen birisi atatürke hakaret etmiş anlamına mı geliyor ?
Kendin sövüp sonra biri "seni dava edicem" diyince başka bir ağızdan mı anlatıyorsun Tepki çekmemek adına ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Recep ali
İlgilendiği Kategoriler
Donanım
Kendin sövüp sonra biri "seni dava edicem" diyince başka bir ağızdan mı anlatıyorsun Tepki çekmemek adına ?
kral sende yapmış gibisin şüphelendiğine göre

Ata aynı zamanda baba anlamınada gelebiliyor ama tam yazmadığı için iki durumdada sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bir de ikisinin arasındaki olayı niye bu kadar kafana taktın? Umarım tepki görmemek için böyle bir yalan söylemiyorsundur neyin ne olduğunu doğru yerlerden araştır dostum.
valorantta her maçta millet allaha ataya değerlere küfür ediyor durmadan bi dava konusu var ben seni dava etcem sen beni edemezsin falan her maç yaşanan bir şey

böyle konularda da millete iftira atma sakın bi yerde

Son düzenleme:

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kral sende yapmış gibisin şüphelendiğine göre

valorantta her maçta millet allaha ataya değerlere küfür ediyor durmadan bi dava konusu var ben seni dava etcem sen beni edemezsin falan her maç yaşanan bir şey

böyle konularda da millete iftira atma sakın bi yerde
Hayır.
Öncesinde kendisinin sövdüğünü itiraf edip sonrasinda
2.konu açıp sanki başkası etmiş gibi anlatanlari da gördümde ondan öyle dedim.Genelde bu tarz konular açılmaz direk "ekran görüntüsü var cimere atsam bişi çıkar mı " diye açarlar konuları,kusura bakma.

Son düzenleme:
Top Bottom