Neler Yeni

Corsair ramlerden patriot ramlere geçsem kaç fps fark eder?

İnchet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İnchet
mevcut olarak bunu kullanıyorum şuna geçsem kaç fps fark eder?uğraşmaya değer mi bu ramin exposu sorunlu diye duydum çok bi bilgim yok?

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mert ash
devir tasarruf devri hocam cl30 falan olsa da elinizdeki yeterli gibi tek kanalsa bir tane daha alıp çift kanal yapıp rahatlatabilirsiniz

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Halil Karagöz
Kardeşim eskiden babamlar 10 yıl götürecek sistem dizip daha dokunmazmış evimizde daha çalışıyor 2007 de dizilen sistem. Neden yılda bir yenileme yapmaya çalışıyorsunuz. 5 10 fps fazla almayıver yav

İnchet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İnchet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
devir tasarruf devri hocam cl30 falan olsa da elinizdeki yeterli gibi tek kanalsa bir tane daha alıp çift kanal yapıp rahatlatabilirsiniz
Bende öyle düşünmüştüm ama çok fark olucaksa patriot da geçebilirim.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
ibrahim can
uğraşmaya deymez

Ceasar123

80+ Bronze
mevcut olarak bunu kullanıyorum şuna geçsem kaç fps fark eder?uğraşmaya değer mi bu ramin exposu sorunlu diye duydum çok bi bilgim yok?
Eğer elinizdeki sistem AMD işlemcili ise fark olabilir gözle görülür.
Onun dışında İntel işlemcili ise sisteminiz fark göremezsiniz.
Ve bu ramler amd uyumlu ve amd nin desteklediği en yüksek hız ve gecikme değerini sunuyor.
Kısaca sisteminize kalmış.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Halil Karagöz
Bende öyle düşünmüştüm ama çok fark olucaksa patriot da geçebilirim.
Ekran kartını değiştirmediğiin sürece sisteminden aman aman performans farkı bekleme hocam. Artık teknoloji çağındayız karşılaştırmalar oluyor gir youtubeye bi karşılaştırma izle illa alacam diyosan kendin karar ver ama ben %3 4 den fazla performans farkı olacağını sanmıyorum değmez. İsraf

İnchet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İnchet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim eskiden babamlar 10 yıl götürecek sistem dizip daha dokunmazmış evimizde daha çalışıyor 2007 de dizilen sistem. Neden yılda bir yenileme yapmaya çalışıyorsunuz. 5 10 fps fazla almayıver yav
Sistemim kötü bi sistem değil idare eder diye düşünüyorum 7500f ile 4070 super var ama ben alırken rame çok dikkat etmemiştim şimdi bi sorayim dedim buraya corsair dan bi tane daha alır geçerim o zaman.

İnchet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İnchet
Ekran kartını değiştirmediğiin sürece sisteminden aman aman performans farkı bekleme hocam. Artık teknoloji çağındayız karşılaştırmalar oluyor gir youtubeye bi karşılaştırma izle illa alacam diyosan kendin karar ver ama ben %3 4 den fazla performans farkı olacağını sanmıyorum değmez. İsraf
Çok video bulamadım bu ramden de kullanan çok diye bi sormak istedim hocam corsair alır geçerim o zaman bir tane daha.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En büyük fark tek kanal ramden, çift kanal yapmanızdan olur.
Onun dışında aşağı yukarı 3 5 bişey çıkar.
Anladım hocam o halde bi tane daha corsairdan alıyorum.

Top Bottom