Neler Yeni

Rampage Snug K14 Red Switch İnceleme

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Redlionn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Arslan
Öncelikle selam arkadaşlar bu benim ilk inceleme konum olacak bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın lütfen.

Klavyeyi hediye amaçlı aldım ama araştırdığımda Türk forumlarında çok bi detay gözüme çarpmadı.Bu yüzden 1 hafta kullanıp inceleme konusu açmak istedim. Öncelikle farkettiğim en uygun fiyatlı beyaz gri klavyelerden birisi Rampage Snug(Yurt içi).

Kutu içeriği klasik klavye ve tuş çıkarıcı geliyor yani bu fiyata yedek switch beklemek saçma olurdu zaten. :)

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Görüntüsü nazik ve hoş bana göre zaten %70l bir klavye yani büyük istemeyip ama yön tuşu ve F tuşları olamadan yapamayanlar için ideal bir klavye. Oyuncular için bana göre boyu çok iyi ama şöyle bir sıkıntı var tuşlar çok hassas geldi bana, muhtemelen yakınlıktan dolayı sürekli yazı yazanlar için uygun olmayabilir(benden kaynaklı bir sorunda olabilir).
Alıntıyı görüntüle
Ben red switch halini aldım ses olarak biraz fazla geldi ama basma hissi fiyat performans olmuş.

RGB yok, rainbow bir klavye ışık modları ise klasik rainbow klavyelerdeki modlardan.1 haftalık kullanımda herhangi bir çift basma yada basmama problemi yaşamadım.
Alıntıyı görüntüle

Bilek desteği yok ayrı satılıyor mu bakmadım ama uzun kullanımda yanlışlıkla Windows tuşuna el temas ediyor. Kablosu yaklaşık 2 metre bence gayet ideal.

(+) Özellikleri

-%70 olması.

-Renk tonları çok güzel ayarlanmış.

-Switch hissiyatı (şahsen bu fiyatta bu kadar iyi beklemiyordum).

-Fps oyunları oynarken rahat ettiriyor

(-)Özelllikleri

-RGB olmaması

-Yazılımı olmaması

-Bilek desteğinin olmaması

-Tuşların birbirine fazla yakın olması(sorun benlikte olabilir).

Sonuç olarak bence bu fiyatta red switch versiyonu fiyat performans olarak alınabilir(900 TL ye almıştım). Bu fiyat bandında illa daha iyileri vardır.

Şimdiden okuduğunuz için teşekkür ederim yanlışlarım varsa söyleyiniz düzeltmiş olurum.İyi forumlar. :)
hocam aynı klavyeden bugün aldım bir arkadaşımdayken incelemiştim. lakin yay sesi daha ilk günden kendini belli ediyor. ayrıca renk seçenekleri çeşitsiz ama hissiyatı gayet iyi. bence bu klavye bi en az iki-üç yıl götürür(ortalama kullanıma göre)

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Furkan Güven
Evet yay sesi giderek arttı bu fiyatlarda alınır mı bilemedim uzun kullanımda kişiye göre değişiyor kullanım ömrü.

Top Bottom