Neler Yeni

Mucai MK680 inceleme

cornlov

80+ Bronze
Konuda huano switch yazdığını görünce yazmak istedim.
Bana 1 adet huano kırmızı switch lazım, nereden bulabilirim yurtiçinde yer var mı?

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Konuda huano switch yazdığını görünce yazmak istedim.
Bana 1 adet huano kırmızı switch lazım, nereden bulabilirim yurtiçinde yer var mı?
bilmiyorum hocam bulsanız bile 1 tane bulabilir misiniz bilemem ama çok mu lazım başka switch markası olmaz mı yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende niye farklı switch çıktı acaba 🤔
sana hangi switch markası çıktı ki ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,927
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Benimki de bugün geldi şuanda ondan yazıyorum. Açıkcası beklediğim bu kadar küçük değildi. Kalitesi gayet güzel fakat çoğu tuş işlevine alışmak zor. En azından bir ok tuşları fazladan ekli olmalıydı. Ok için fn + enter ile geçiş yapıyorsun sonra tekrardan nokta kullanmak için fn + enter yapıyorsun. Yani evet ucuz bir klavye fakat alışma süresi uzun sürecek gibi gözüküyor. Tuş tıklaması bana göre gamepower mekanik klavyelerinden daha kaliteli. Tepkime süreside aynı şekilde güzel duruyor.
Ayrıca eklemek istediğim F1-F12 tuşları ile 1-9 tuşları içinde fn + 1 gibi kombinasyon kullanmalısınız. Kod için belki çok zor değil ama oyunlar için can sıkıcı olabilir.

Örneğin sayfa yenileyeceksin fn + 5 yapman gerekir. Renkleri bana göre yeterli .
valla birçok kısayolu kullanmıyorum ben klavyede (Çoğunlukla)

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Donkey gibi bişey yazıyor okuyabildigim kadarıyla hocam
öyle bir switch markası yok James Donkey var onlarda klavye mouse vb. ekipman üretiyor zaten switch üretiyorlar mı bilmem üretiyorlarsa kısaltma olarak donkey yazmış olabilirler

Bayramdurmus

80+ Bronze
270 TL ürün alıyorsunuz şu olsa bu olsa diyorsunuz biraz doyun arkadaşlar TR’de tuş takımını alamazsınız bu fiyata taş gibi klavye çok sevdim:)

Ekler

• IMG_5279.jpeg
    IMG_5279.jpeg
    1.2 MB · Hit: 24

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
270 TL ürün alıyorsunuz şu olsa bu olsa diyorsunuz biraz doyun arkadaşlar TR’de tuş takımını alamazsınız bu fiyata taş gibi klavye çok sevdim:)
öyle zaten hocam bir şikayetim yok benim driver olmasa da olur klavyenin driverlık bir olayı da yok multimedya tuşunuda kendim ekledim mis gibi oldu keycapsleriniz güzelmiş kaç liraya aldınız ?

Bayramdurmus

80+ Bronze
öyle zaten hocam bir şikayetim yok benim driver olmasa da olur klavyenin driverlık bir olayı da yok multimedya tuşunuda kendim ekledim mis gibi oldu keycapsleriniz güzelmiş kaç liraya aldınız ?
Senin için demedim hocam ortaya attım öyle yanlış anlamayın lütfen :) bende aynı şekil uygulama ile ses açıp kısma sessize alma ekledim çok iyi oldu 100 TL filan almıştım belki o kadar bile değil tam hatırlamıyorum yani hocam :D

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Senin için demedim hocam ortaya attım öyle yanlış anlamayın lütfen :) bende aynı şekil uygulama ile ses açıp kısma sessize alma ekledim çok iyi oldu 100 TL filan almıştım belki o kadar bile değil tam hatırlamıyorum yani hocam :D
iyi almışsınız bu indirim olayları bitti keycapslerde çok pahalı oldu ben harfler şeffaf olsun istiyorum da 270 TL'ye aldığım klavyeye 500 tl keycaps parası biraz fazla geliyor belki sonra alırım

Bayramdurmus

80+ Bronze
Not:90 TL almışım hocam

iyi almışsınız bu indirim olayları bitti keycapslerde çok pahalı oldu ben harfler şeffaf olsun istiyorum da 270 TL'ye aldığım klavyeye 500 tl keycaps parası biraz fazla geliyor belki sonra alırım
Ama pudding çok yakıştı buna daha bi güzel geldi gözüme

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Not:90 TL almışım hocam

Ama pudding çok yakıştı buna daha bi güzel geldi gözüme
gerçekten öyle olmuş bana üstünde gelen keycapslerde güzel geldi ama harflerin şeffaf olması biraz daha güzel duruyor bi de sizin keycapslerin baskıları biraz daha sert durmuş baya yakışmış tam mekanik klavye gibi duruyor
bu arada hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın

Top Bottom