Neler Yeni

Mucai MK680 inceleme

xmajezik

80+
huano switchli eyooso klavyede var elimde mucai nin tuşlar yarım ben pek bi fark hissedemedim ses konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

huano switchli eyooso klavyede var elimde mucai nin tuşlar yarım ben pek bi fark hissedemedim ses konusunda
daha tok bi ses çıkıyo sanki mucaiden

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
doğrudur videolarda ses çok değişiyor hocam yine de 270tlye böyle bir klavye almışsınız orası çok önemli değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emirhan
Ben de bu klavyeden aldım ama olayları pek bilmiyorum bunda ki tuşları çıkartıp başka tuş takabilir miyim mesela şeffaf tuş takımı falan

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Ben de bu klavyeden aldım ama olayları pek bilmiyorum bunda ki tuşları çıkartıp başka tuş takabilir miyim mesela şeffaf tuş takımı falan
takarsınız hocam çoğu tuş bu klavyedeki switch şekline uygundur zaten + şeklinde olan çoğu tuş takımını takarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emirhan
O değilde klavye yurt dışından İstanbul’a 5 günde geldi ama İstanbul’dan bana dağıtıma 1 hafta oldu gelmedi PTT bi tık yavaş gibi

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
O değilde klavye yurt dışından İstanbul’a 5 günde geldi ama İstanbul’dan bana dağıtıma 1 hafta oldu gelmedi PTT bi tık yavaş gibi
öyle maalesef bana da 5 günde istanbula geldi 4 günde bursaya geldi şubeden kendim aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emirhan
klavye elime bugün ulaştı cidden mükemmel ötesi bayıldım 260 geçtim 1k ya bile alınır

Prunky1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Selim A
Klavye güzel fakat keşke keycaplerin harf kısımları ışığı geçirseydi de gece kullanım daha rahat olsaydı. İlk defa mekanik klavye kullanıyorum. Tuşları değiştirmek için bakayım dedim de bu keycaps fiyatları neden bu kadar pahalı. Ucuz yollu nasıl halledebiliriz acaba

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Klavye güzel fakat keşke keycaplerin harf kısımları ışığı geçirseydi de gece kullanım daha rahat olsaydı. İlk defa mekanik klavye kullanıyorum. Tuşları değiştirmek için bakayım dedim de bu keycaps fiyatları neden bu kadar pahalı. Ucuz yollu nasıl halledebiliriz acaba
valla keycapsler klavyeden bile pahalı yapacak bir şey yok ucuz yollu halletmeyi bilmiyorum

Top Bottom