Neler Yeni

🔥İndirim Wraith Türkçe Keycaps Çıkarmış !🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
800tl verilmez hem niye sıcak fırsatta bu?
ön sipariş indirimi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ne la, yari fiyatina aliexpress'de mis gibi keycapsler var.
Arkadaşlar konuyu okuyun önce ya , belirttik değil mi oraya TÜRKÇE diye , bizde biliyoruz aliexpress te ucuza bir sürü olduğunu. Direk zıplamadan konuyu okuyun rica ediyorum.

xTURANN

80+ Silver
Güzel duruyor fakat Wraith'in politikaları sert. Kendi üretimleri de var, alıp sattıkları da. 800 TL Buna vermek yerine HyperX Puding Denerim.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,952
İsim
Hacı
Klavyemden pahalı 🤣

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Draq123
ön sipariş indirimi var.

Arkadaşlar konuyu okuyun önce ya , belirttik değil mi oraya TÜRKÇE diye , bizde biliyoruz aliexpress te ucuza bir sürü olduğunu. Direk zıplamadan konuyu okuyun rica ediyorum.
Ön sipariş indirimi olunca sıcak fırsatmı oluyor ?
Evetse daha cevap verme ön sipariş indirimi olan her ürünü sıcak fırsatlara aç bidakine

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Ömer
VXE V1 kulaklıkta yaptıklarından sonra bir daha wraithten alışveriş yapmamaya karar verdim. İstediği kadar fırsat olsa bile.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
Ön sipariş indirimi olunca sıcak fırsatmı oluyor ?
Evetse daha cevap verme ön sipariş indirimi olan her ürünü sıcak fırsatlara aç bidakine
sıkıntın varsa modlara bildir sorun görürlerse kilitlerler. Bu konuda seninle muhattap olacak değilim , beğenmezsen engellersin.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Draq123
ula herkes tutturmuş türkçe keycap diye 6 tane harfin yerini unutcak kadarda vitamin eksikliği olmasın zor bişe değil bi zahmet ezberleyin dostlar

Gurkanpiro

80+ Gold
Acaba bu keycaps razer ornata v3x ile uyumlu mu ?
olmaz hocam low profıle klavyede key caps degısterceksenız en az onun kadar para odersınız ortana v3x icin gecerlı

VXE V1 kulaklıkta yaptıklarından sonra bir daha wraithten alışveriş yapmamaya karar verdim. İstediği kadar fırsat olsa bile.
ne sıkıntı yasadınız acaba

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
ula herkes tutturmuş türkçe keycap diye 6 tane harfin yerini unutcak kadarda vitamin eksikliği olmasın zor bişe değil bi zahmet ezberleyin dostlar
Sanane arkadaşım milletin nasıl kullanmak istediğinden ? Belki öyle gözükmesini seviyor , milletin parasının bekçisi misiniz ? Çok meraklısınız insanların her şeyine karışmaya.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom