Neler Yeni

20K civarında yazılım&oyun sistem önerisi

cudirex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğrul
Çok bir bütçem yok. Android studio çalıştıracağım. Bunun yanında oyunda oynamak istiyorum. Wot, Warthunder gibi oyunlar oynuyorum. Halihazırda mac kullanıyorum oyunsuzluk zor gelmeye başladı.

Bu sistemde işlemci ilk etapta ne kadar yeterli olur? 12400f e yükseltebilirim ama gerek olur mu? Ne kadar fark eder?

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
hocam bütçenizi 30k bandına çıkarabilirseniz size monitör kasa şeklinde güzel oyun sistemi satabilirim

cudirex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemin özellikleri nelerdir?

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
chade
hocam bütçenizi 30k bandına çıkarabilirseniz size monitör kasa şeklinde güzel oyun sistemi satabilirim
adam çok bir bütçem yok diyip 20k lık sistem soruyor sen bütçeni 1.5 katına çıkar sana sistem satayım diyorsun. ilan konusu değil bu dostum. sistem satıyorsan ayrı konu aç

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
chade
hocam bu sizi niye bu kadar ilgilendirdi hocam zaten bütçenizi çıkarabilirsen diye yazmışım orda
konuyla alakasız mesaj yazmak, ürün/site reklamı vs yapmak yasak. mesajların en altında bulunan rapor et tuşuna basarsan bunları görebilirsin. kendi ürününün ilanını paylaşmak istiyorsan yeni bir konu açman ya da forumun 2. el bölümüne eklemen gerekir
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyla alakasız mesaj yazmak, ürün/site reklamı vs yapmak yasak. mesajların en altında bulunan rapor et tuşuna basarsan bunları görebilirsin. kendi ürününün ilanını paylaşmak istiyorsan yeni bir konu açman ya da forumun 2. el bölümüne eklemen gerekir
konunun bütünlüğünü bozmamak için var olan kurallar bunlar. size kasıt değil. izin verilse her bu sistem alınır mı diye açılan konuların altı 10 daha ver benim sistemi al 20 daha ver benim sistemi al diye doluşur

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
30 a aldın diye 30 a mı satacaksın onu anlamadım 8 ay kullanmışsın.
hocam yanında monitör veriyorum ve 30a satıcam demiyorum niye bu kadar değişik düşünüyorsunuz ben anlamadım 30 k bandına çıkabilirsen yardımcı olacağımı söyledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

30 a aldın diye 30 a mı satacaksın onu anlamadım 8 ay kullanmışsın.
ben aldığım zamanda monitör dahil 33 bine gelmişti zaten zararına veriyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,978
Üyeler
156,557
Son üye
yasinormaninici
Top Bottom