Neler Yeni

Boyum ne kadar uzayabilir

Halimty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halim
Boyum 155 kilom 50 16 yaşindayim nasıl uzayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
13 yaşındayım boyum 172 ben genellikle çok uyurum ve baya bir süt içerim bide düzenli mast yap testesteronu yeniliyor
Mastürbasyon yapmak testesteronu yenilemez ne alaka? Testesteron yenilenmesi ne demek zaten yeni sperm üretir maksimum. Onun da boyla hiçbir alakası yok.

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
kardeşim eger kız degilsen boyun bayagı kısaymış , 16 yaştan sonra boyun uzamaz. böyle kalırsın .

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Arif
kardeşim eger kız degilsen boyun bayagı kısaymış , 16 yaştan sonra boyun uzamaz. böyle kalırsın .
Buna kesin konuşmak çok zor kral. Ergenliğe falan eğer geç girdiyse boy uzaması da geçikmiş olabilir. Benim anne tarafımda mesela 20 yaşında 3-4 cm uzayan adam var. Genden gene değişiyor yani kesin konuşmak doğru olmaz. En mantıklısı bi doktora görünmesi.

Halimty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halim
ebeveynlerin boyu kaç
Biri 175 diğeri 152
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye

Neye göre ulaştın kardeşim bu veriye? 13 yaşındasın boyun istersen günde 20 kere çek istersen ayda 1 çek her türlü uzayacak zaten ne alakası var? Daha cinsel eğitim bile görmemişsin okulda burada saçma sapan tavsiye veriyorsun
Ya lütfen ne yapabilirim

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Arif
Biri 175 diğeri 152

Niye

Ya lütfen ne yapabilirim
Boy çoğunlukla genetikten etkilenir. Kişi boy üzerinde çok fazla etkili olamaz. Ama basketbol oynamak ve yüzmek gibi sporların da boy uzamada etkili olduğu görülmüştür. Sana tavsiyem çok takma. Sporunu yap sağlıklı beslen gerisini bırak eğer uzayacaksan hallolur zaten.

Top Bottom