Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1139 TL Hyperx HyperX Solocast Standalone Microphone 4P5P8AA

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Volkan

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Baran Kut
mikrofon almayacağın için mi yoksa daha iyi bir seçenek mi var
Fiyat açısından olmasa da çok daha iyi seçenekler var hocam. Steelseries olsun Razer olsun ASUS olsun HyperX olsun mikrofon tarafında başarılı firmalar değil açıkçası. Rode, Blue ve hatta Elgato çok daha başarılı mikrofonlar çıkarıyorlar. Parasına ve özelliklerine baya değer ürünleri var.

Quadcast sahibiyim, zamanında 900 lirayken falan aldım ve bu dediğim markalar arasından bile en elle tutulabilir buydu. (O zamanlar mikrofonları tanımıyordum bile) Ki bunun bile yazılımı falan yok.

O yüzden siz siz olun oyuncu ekipmanı yapan şirketlerden ses adına ürün alırken bir kere daha düşünün.

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Alp Öztürk
Kulaklığımın mikrofonu çok iyi olmasa alırdım

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Baran Kut

oEnesQlf

80+ Silver
fifine a6v mi bu mu daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan

KediSever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efta
@StrangerIX eski mesajımı bulup tepki eklemek nasıl bir.....
Çok velet dolu bu site.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech'in Blue'yu yıllarrrr önce satın aldığını bilmeyip gaming ürünü üreten firmalara laf atan. Steelseries'in son mikrofonlarını bilmeyenden ne beklenir. LOL

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Baran Kut
@StrangerIX eski mesajımı bulup tepki eklemek nasıl bir.....
Çok velet dolu bu site.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech'in Blue'yu yıllarrrr önce satın aldığını bilmeyip gaming ürünü üreten firmalara laf atan. Steelseries'in son mikrofonlarını bilmeyenden ne beklenir. LOL
Steelseries Arias'tı sanırsam model adı ve kullandım. Arkadaşa almıştık DAC'ı ile birlikte geliyordu hatta. Bir ton problemi var, yazılımında her ayar yapışında gain ayarı bozuluyor ve düzeltmek için çıkarıp takmak veya yazılımını sıfırlamak gerekebiliyor.

Sadece 4-5 saat ses ayarını yapmakla uğraştık. Bir ton ayarını değiştirdikten sonra doğru düzgün ses alıyor. Parasına değmez. Yazılım güncellemesi sonrası da ayarlarını sıfırlıyordu. bat uzantılı dosya hazırladık internetten bulup, her güncelleme sonrası o dosyayı da açıp otomatik ayarlatıyoruz.

HyperX Quadcast bile tweaking yapmadan raw footage da daha iyi performans veriyor ve olduğu gibi bile kullanabilirsin. Bunda da eleştirdiğim yerler var ama en azından diğer markalara göre fiyat performansı daha iyi bence. (Eskiden daha da iyiydi, şu an fiyatı yüksek)

Blue ne kadar Logitech'e bağlı olsa da hala sağlam bir mikrofon markası. Herhangi bir "gaming" adı altında RGB'li saçma sapan bozulan yazılımlı ürünlerini görmedim. Zaten gaming markalarında eleştirim buydu. Mikrofon ve ses sistemlerinde çok da başarılı değiller. Logitech de bu yüzden Blue'yu aldı. Aldıklarından beri de değişmediler. Hala güzel mikrofon çıkarmaya devam ediyorlar.

Senin postunu da çabalayarak falan bulmadım. Profilinde görünüyor zaten en üstte. Bu fiyata daha iyi kulaklık yok demişsin ama var. Jabra Elite 3 vardı, Buds FE vardı.

Neyse, ben velet olayım hocam. Zaten herkes istediği ithafta bulunuyor, klavye serbest.

Önerdiğim micler de Rode Podmic, Blue Ember ve Elgato Wave 3'tü.

Çok umrunuzda mı sanmam ama yazdım işte.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,538
İsim
Oğuz Oğuz
Alıp kullanmayıp satacak var mı?

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Çağrı Arslan
Alıp satmayı düşünen varsa 1250 çıkarırım.

Top Bottom