Neler Yeni

2024'de iphone 7 alınır mı ?

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
2.000 TL'ye İphone 7 alınır mı ? cihazın kasasında hafif vuruklar var herşeyi çalışıyor sadece ekranı degişmiş .
hız olarak nasıldır önceki Telefonum İphone 14 dü aşırı fark yaşarmıyım

Bünyamina

80+ Platinum
Iphone 14 den en az 8 gibi cihaza geçsen iyi olurdu. İşini belki görür ama aşırı fark var. Keyif vermeyecektir.

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sence yaşar mısın dostum
tabii ki fark olur ama hani kullanılmayacak kadar yavaş olur mu oyun felan oynamıyorum sadece konuşmak ve günlük işler için alacagım fotograf hiç çekmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iphone 14 den en az 8 gibi cihaza geçsen iyi olurdu. İşini belki görür ama aşırı fark var. Keyif vermeyecektir.
7 ile 8 arasında çok fark yok sanırım

asko56

80+ Silver
2.000 TL'ye İphone 7 alınır mı ? cihazın kasasında hafif vuruklar var herşeyi çalışıyor sadece ekranı degişmiş .
alınmaz iphone un 7-8-se2-se3 serilerinde batarya çok az bir günü bile çıkaramıyorsun üstüne batarya yüzde 90 ın altına indigi an hiç günü bile çıkaramıyorsun powerbank ile gezmen gerekiyor en düşük alacagın telefon iphone 11 olmalı

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmaz iphone un 7-8-se2-se3 serilerinde batarya çok az bir günü bile çıkaramıyorsun üstüne batarya yüzde 90 ın altına indigi an hiç günü bile çıkaramıyorsun powerbank ile gezmen gerekiyor en düşük alacagın telefon iphone 11 olmalı
Hocam paramız olsa alacagız , keyfimden 7 almıyorum 4.000 TL'ye kadar param var . başka önerin var mı ?

eminozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Özcan
Çok fark yaşarsın. En büyük farkı pil konusunda yaşarsın. Seni kanser edip delirtecek seviyede olur.

ConquerorXIV

80+ Gold
boş yorumlar yapılmış 2bine ne alacaksın başka android bakmıyorsan
7 plus düşürmeye çalış

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
boş yorumlar yapılmış 2bine ne alacaksın başka android bakmıyorsan
7 plus düşürmeye çalış
Hocam plusta alabilirm fakat ben büyük telefon sevmiyorum zaten beni 1 sene idare etsin yeter , pil konusunda ise bir powerbank alır idare ederim.
2.000 TL'ye daha iyi bir seçenek yok gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Erdem
Bütçeyi biraz daha artır hocam temiz iPhone X al & 8 Plus & 7 Plus bunlardan başka cihaz önermek açıkcası o fiyat da yok
. ben çıkamam dersen 7 Plus a yöenl normal 7 alınmaz

Top Bottom