Neler Yeni

Yardım Gamebooster 2528 280hz 0.5ms IPS Panel Monitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alparslan Esen

pc cat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa
Alınmaz çöp, insanları zaten hz ve ms ile kandıran bir marka bunun yerine AOC 24G4X bakabilirsin yada lenovo legion r25i 30.

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
M.d
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz çöp, insanları zaten hz ve ms ile kandıran bir marka bunun yerine AOC 24G4X bakabilirsin yada lenovo legion r25i 30.
hocam yanlış anlaşılmasın hangi kısımları çöptür sadece merak ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 2 modelede baktım ikisininde 280hzlik modeli bulunmamakta zaten bende 144 var 280 lazım.

pc cat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa
Malzeme kalitesi, panel markası vb vb. Bunun gibi birçok sıkıntılı yanı var ve en büyük sıkıntısı GAMEBOOSTER olması piyasada o kadar bilindik marka varken böyle çin malı kokan ürün almak hata olur

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
M.d
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malzeme kalitesi, panel markası vb vb. Bunun gibi birçok sıkıntılı yanı var ve en büyük sıkıntısı GAMEBOOSTER olması piyasada o kadar bilindik marka varken böyle çin malı kokan ürün almak hata olur
hocam aynı fiyata başka 280hz bulabilrmiyim yada 270

pc cat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa

hocam 2 modelede baktım ikisininde 280hzlik modeli bulunmamakta zaten bende 144 var 280 lazım.
Neden 280 istiyorsun zaten 144hz bir kullanıcı için çok ideal zaten her şey hz değilki? Bunun panel türü var malzeme kalitesi var marka kalitesi var say say bitmez. Sırf 280 hz olduğu için gamebooster almaya değmez 2yıl içinde elinde kalır. Yerinde olsam AOC 24G4X alırdım.

hocam aynı fiyata başka 280hz bulabilrmiyim yada 270
Minimum 9kdan başlıyor 280hzler biraz bütçe çıkarsan önerebileceğim modeller var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emirhan Doğan
Arkadaşlar bütçem çok olmadığı için böyle bir monitör buldum alınır mı? alırsam ileride sıkıntı yaşarmıyım yada aynı fiyat bandında daha iyi bir monitör varmı önerebileceginiz https://www.vatanbilgisayar.com/gam...-fhd-hdmi-freesync-g-sync-gaming-monitor.html
Bu var ama 280hz 30 dk çalışıyor diye biliyorum

Arkadaşlar bütçem çok olmadığı için böyle bir monitör buldum alınır mı? alırsam ileride sıkıntı yaşarmıyım yada aynı fiyat bandında daha iyi bir monitör varmı önerebileceginiz https://www.vatanbilgisayar.com/gam...-fhd-hdmi-freesync-g-sync-gaming-monitor.html
40 Hz fark etmez diye dusunuyorum

pc cat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa
Bu var ama 280hz 30 dk çalışıyor diye biliyorum
Bu modelde bayağı bir ghosting problemi var diye biliyorum. Ayrıca 0.5ms olması içinde mprt modu açılması gerekiyor, mprt modunu açınca parlaklığında ciddi bir düşüş yaşanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emirhan Doğan

pc cat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa
VA panelleri çoğunda ghosting var

6k bütçeyle 280hz bulursan misss gibi :D
Düzgün bir markanın va paneli olduktan sonra ghosting sorunu yaşatmıyor tabii öyle bir modelde 9-10k (va panel ıpsye göre renkleri daha canlı)

Top Bottom