Neler Yeni

Çözüldü✓ LENOVO LOQ bilgisayarım kapandı!!

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

~helloworld

80+ Bronze
Garantisi var ise alamazlar adamı korkutma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lenovo en kaliteli laptop markasıdır.
Söylediğiniz bazı şeylere katılıyorum. Fakattt en kaliteli demek ne kadar doğru hocam?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Söylediğiniz bazı şeylere katılıyorum. Fakattt en kaliteli demek ne kadar doğru hocam?
hocam adamlar işi biliyor kaliteli laptoplar üretiyorlar tabi en kaliteliyi biraz abarttım ama kaliteli olduğu kesin lenovo legion slim 5 de kullanılan panelin değerleri bunlar.

@Senerr hocam seversiniz siz paneli :kekw: :kekw:

https://www.incehesap.com/lenovo-le...eEJJDa4CDBF-njMbn7RivcWNMq7uog6hoCQDsQAvD_BwE ah ulan ah hayat şundan bir tane alamadım.

Ekler

• resim_2024-09-01_132138444.png
    resim_2024-09-01_132138444.png
    158.6 KB · Hit: 10

Senerr

80+ Bronze
hocam adamlar işi biliyor kaliteli laptoplar üretiyorlar tabi en kaliteliyi biraz abarttım ama kaliteli olduğu kesin lenovo legion slim 5 de kullanılan panelin değerleri bunlar.

Oled galiba bu. Değilse de inanılmaz hızlı bir panel bu. Kalite kokuyor hocam.

~helloworld

80+ Bronze

Tamam hocam kaliteli evet. Dediğinuz gibi biraz abarttınüz. En iyi markada bile çok büyük problemler çıkabilir. Araştırmadım ama eminim ki apple , microsoft ,mercedes, nike, nvidiabu gibi markalarin da çok büyük hataları olmuştur elbet her markanın hataları veya hatalı üretim ürünü olmuştur. Günlük belki globalde 100.000 laptop satiyorlar 100-200 tane sorunlu cihaz cıkması bence anormal karşılanmamalı tabi oranlar değişken

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Oled galiba bu. Değilse de inanılmaz hızlı bir panel bu.
panel adı burada var hocam.

Tamam hocam kaliteli evet. Dediğinuz gibi biraz abarttınüz. En iyi markada bile çok büyük problemler çıkabilir. Araştırmadım ama eminim ki apple , microsoft ,mercedes, nike, nvidiabu gibi markalarin da çok büyük hataları olmuştur elbet her markanın hataları veya hatalı üretim ürünü olmuştur. Günlük belki globalde 100.000 laptop satiyorlar 100-200 tane sorunlu cihaz cıkması bence anormal karşılanmamalı tabi oranlar değişken
microsoft başlıca bir hata :kekw: ama bilgisayarların yayılmasında büyük etken.

Ekler

• resim_2024-09-01_132449982.png
    resim_2024-09-01_132449982.png
    41.8 KB · Hit: 12

Senerr

80+ Bronze
panel adı burada var hocam.

microsoft başlıca bir hata :kekw: ama bilgisayarların yayılmasında büyük etken.
Bak direkt oled panel gördüğüm zaman anlarım hocam benden kaçmaz. 1 ms altı tepki veren ekran OLED'ten başkası zor olur.

Ekran görüntüsü 2024-09-01 132617.png

Ne zirvalamissiniz la Asus rog cihaz almistim 4070 li cihaz coil whine dan otuyorfu ekranda siyah renk yoktu tamamen griydi bu rog kötü dmeek olmuyor kusurlu cihaz gelmiş elektronik alet bunlar gidip 20milyona araba da alsan sodunlu cikabiliyor kul yapimi bir cihaz bu kadar abartmayın
25k para istiyorlar sorun çıkınca da kullanıcı hatası deyip bi o kadar daha para talep ediyorlar. Bunlara acımayacaksın hocam sonuçta biz para verip hizmet alıyoruz hata yapma şansları yok, arge tarafını sağlam tutmaya baksınlar. Dolar 20 kuruş oynadı diye anında zam çakıyolar ama. Üstelik Sırf maliyet çok olmasın diye 240w adaptör bile koyamamışlar.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bak direkt oled panel gördüğüm zaman anlarım hocam benden kaçmaz. 1 ms altı tepki veren ekran OLED'ten başkası zor olur.

Alıntıyı görüntüle
çok güzel cihaz ama hocam.

25k para istiyorlar sorun çıkınca da kullanıcı hatası deyip bi o kadar daha para talep ediyorlar. Bunlara acımayacaksın hocam sonuçta biz para verip hizmet alıyoruz hata yapma şansları yok, arge tarafını sağlam tutmaya baksınlar. Dolar 20 kuruş oynadı diye anında zam çakıyolar ama. Üstelik Sırf maliyet çok olmasın diye 240w adaptör bile koyamamışlar.
ekran kartı 105 watt i5 12.nesil sanırsam 12450h yada hx 12450h zaten 95 watt istiyor yani 200 wattlık bir adaptör yeter sanırsam 200 watlık bir adaptör gönderiyorlar.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Senerr

80+ Bronze

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
HP'nin çantasını kullanıyorum hocam ben bu arada biliyor muydunuz ? :PeepoLeave:
ben de de var HP çantası bende optik sürücüsü bile var :kekw: :kekw:

bende hp nin pavlion dv2 si vardı onun optik sürücüsü

Top Bottom