Neler Yeni

420mm radyatör destekli Kasa alıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah esir
Bütçe
5000
Merhaba 420mm soğutma destekli 4700tl ye bi kasa buldum daha uyguna bilen varsa yardım edebilir yoksa bunu alsam iyi mi ona göre sipariş geçeceğim. DeepCool CH780 Black ARGB Tempered Glass USB 3.0 E-ATX Mid Tower Kasa

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,409
İsim
Çağatay
Merhaba 420mm soğutma destekli 4700tl ye bi kasa buldum daha uyguna bilen varsa yardım edebilir yoksa bunu alsam iyi mi ona göre sipariş geçeceğim hemen.
Videoda söylenen 420mm sığıyor ama açıklamada 390mm yazmışlar. Ben 360mm takıp kullanıyorum bu kasada ama 420 sığar bana göre. Firmaya direk sorabilirsiniz kullandığınız sıvı soğutma modelini sığar mı diye. Net cevap almış olursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah esir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoda söylenen 420mm sığıyor ama açıklamada 390mm yazmışlar. Ben 360mm takıp kullanıyorum bu kasada ama 420 sığar bana göre.

Hocam Arctic LIQUID FREEZER II 420 A-RGB İşlemci Sıvı Soğutucu için uygun olurmu sorun çıkarmı

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,409
İsim
Çağatay
Hocam Arctic LIQUID FREEZER II 420 A-RGB İşlemci Sıvı Soğutucu için uygun olurmu sorun çıkarmı
3x140mm fan destekliyor üst kısım ve özelliklerde de bunu yazmışlar. Anakart ve ramler ile sıvı soğutma arasında mesafe baya kalıyor. Benim düşüncem sığar ama siz firmaya sorun. Teknobiyotik hızlı dönüş yapıyor sorulara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah esir
Videoda söylenen 420mm sığıyor ama açıklamada 390mm yazmışlar. Ben 360mm takıp kullanıyorum bu kasada ama 420 sığar bana göre. Firmaya direk sorabilirsiniz kullandığınız sıvı soğutma modelini sığar mı diye. Net cevap almış olursunuz

Sizce olurmu olursa sıkıntılı dururmu ona göre sipariş geçeyim şimdi

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,409
İsim
Çağatay
Sizce olurmu olursa sıkıntılı dururmu ona göre sipariş geçeyim şimdi
Net bilgi sahibi değilim bu konuda hocam. Kullandığınız sıvı soğutuyucu hiç kullanmadım. Videoda kasa ölçüleri veriyorlar elinizdeki ürüne bakın. Sıvı soğutucu 420mm biraz fantezi işi standart dışı oluyorlar genelde.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Yunus Şahin
Deepcool'un Morpheus kasası güzel her yeri 420 destekliyordu ama satışta kalmadı. CH780'de aynı kasanın akvaryum modeli. Alınır bu da. Arctic'de kalın olmasına rağmen sığar bu kasaya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah esir
Net bilgi sahibi değilim bu konuda hocam. Kullandığınız sıvı soğutuyucu hiç kullanmadım. Videoda kasa ölçüleri veriyorlar elinizdeki ürüne bakın. Sıvı soğutucu 420mm biraz fantezi işi standart dışı oluyorlar genelde.
420mm sıvı soğutma 458mm uzunlukdaymış sizde bu kasa var ise ölçebilirimsiniz acaba üst kısım baştan başa ne kadar diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah esir
hocam bunun gibi başka alternatif varmı 420mm destekleyebilecek

Top Bottom