Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool CH 780 - 4999 TL

Palo DAYI

80+ Gold

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe

Konudan bağımsız su kasayı alan kullanan var mı ? Çok güzel duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Mesh alt taraflı çok iyi duruyo 2 kat da ucuz olması çabası 🥲 @Gif Man

Palo DAYI

80+ Gold

.
guzel kasaya benzıyor ama benım hosuma gıtmıyo bunlar temperlı camlar full olucak aga sankı yarı mesh yarı akvaryum gıbı bunlar :)

ConquerorXIV

80+ Gold
gene aynı soruyu sorucam ısı degerlerı nasıl :)
aklımda gt502 ile h9 flow war
sınerjıde h9 flow suan 5780 tl falan
konudakı kasayı alasam fanlara gene para verıcem ama h9 flow dakı fanlar argb degıl galıba hayır bıde bu kasalşara adam akıllı fan bulmakta sıkıntı onerdıgın fan varsa sutla gelsın aga :) kafam bır mılyon oldu dusunmekten daha koltukta alıcam
ısı değerleri iyi, akvaryum diye önü mesh kasalara göre kötü sanıyorlar sanki bu mesh değil buda mesh, bununda yanda delikleri var ve önemli olan fan yönü akışı yani hava girmesi gereken yere intake değil egzoz yaparlarsa hava akışı tabi kötü olur. bir de ben buna aşağıya intake 3 tane 120mm razer fan koydum toplam 6 intake fan var yandakiler 140mm egzoz olarak arcticin fanları da 140mm yeterli oluyor.

h9 flow güzel kasa fanları rgb değil ama bununla karşılaştırılmaz yani bunu ben 420mm soğutucu takmak isteyen ve dikey ekran kartı takmak isteyenler için tavsiye ediyorum

Palo DAYI

80+ Gold
ben h9 flow la ch780 arasında kararsız kaldım
h9flow da usb 3.2 war bu benım ıcın artı cunku elımde su ssd den var tam verım alabılmek ıcın usb3.2 sart

ısı değerleri iyi, akvaryum diye önü mesh kasalara göre kötü sanıyorlar sanki bu mesh değil buda mesh, bununda yanda delikleri var ve önemli olan fan yönü akışı yani hava girmesi gereken yere intake değil egzoz yaparlarsa hava akışı tabi kötü olur. bir de ben buna aşağıya intake 3 tane 120mm razer fan koydum toplam 6 intake fan var yandakiler 140mm egzoz olarak arcticin fanları da 140mm yeterli oluyor.

h9 flow güzel kasa fanları rgb değil ama bununla karşılaştırılmaz yani bunu ben 420mm soğutucu takmak isteyen ve dikey ekran kartı takmak isteyenler için tavsiye ediyorum
acıklamada 3 fan dıyor akakcede 1 fan nasıl oluyo :)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
guzel kasaya benzıyor ama benım hosuma gıtmıyo bunlar temperlı camlar full olucak aga sankı yarı mesh yarı akvaryum gıbı bunlar :)
2x fiyat farkı var ve fan ücreti olcak deepcoolda

ConquerorXIV

80+ Gold

.

Mesh alt taraflı çok iyi duruyo 2 kat da ucuz olması çabası 🥲 @Gif Man

benzeri bu kasadan aldım toplanmayı bekliyor bence çok güzel küçük şık bir kasa ama phantom olan daha iyiymiş, gametech fanları çok kötü değil

Palo DAYI

80+ Gold
aradakı fark 800 tl falan ama h9 flowdakı fanlarda argb degıl gıdıp 6 tane argb fan alsam bu sefer kendı fanları sırıtacak 3ust 3alt+3yan olacak sekılde e halıyle busefer gene 9 fan parası verıcem

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe

benzeri bu kasadan aldım toplanmayı bekliyor bence çok güzel küçük şık bir kasa ama phantom olan daha iyiymiş, gametech fanları çok kötü değil
Gametech baya büyük 2 adet 360mm destekli onu geçtim geniş ve fanları iyi kasa bence değerlendirilir gibi sence alsam mi

ConquerorXIV

80+ Gold

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
aradakı fark 800 tl falan ama h9 flowdakı fanlarda argb degıl gıdıp 6 tane argb fan alsam bu sefer kendı fanları sırıtacak 3ust 3alt+3yan olacak sekılde e halıyle busefer gene 9 fan parası verıcem
Gametech arasında fiyat farkını dedim ben

Palo DAYI

80+ Gold

aga sende fan coktur fan onerebılırmısın argb sesszı pwm ayarlı odegıl benım anakart argb de desteklemıyor :)

ConquerorXIV

80+ Gold
ch 780 ile karşılaştırılamaz kesinlikle phantom tüy gibi kasa bu ch 780 boş hali neredeyse 14kg bir sürü özelliği var her türlü daha avantajlı dediğim gibi ch 780 420mm kullanacaklar ve dikey gpu için

aga sende fan coktur fan onerebılırmısın argb sesszı pwm ayarlı odegıl benım anakart argb de desteklemıyor :)

Top Bottom