Neler Yeni

sağlam lisans güvenilir mi?

zquw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
Sağlam lisans üzerinden Win 10 pro lisans key almayı planlıyorum.Güven konusunda bir problem çekermiyim?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ali
Daha önce aldım bir sorun yaşamadım. Sadece kart bilgilerimi girmektense sanal kart ile limit belirleyip alıyorum. Böyle almanızı tavsiye ederim. Yada banka kartınız ile..

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Nik Flatron
Ben retail lisans aldım. Bir kere aktifleşti. Bir süre sonra aynı pc de format atıp temiz kurulum yaptım lisans çalışmadı. Mail atıp yardım istedim. Olmadılar.

zquw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce aldım bir sorun yaşamadım. Sadece kart bilgilerimi girmektense sanal kart ile limit belirleyip alıyorum. Böyle almanızı tavsiye ederim. Yada banka kartınız ile..
Peki format attığınız zaman sorun yaşadınız mı?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ali
Epttavm, Amazon, sağlamlisans, pintipin gibi bütün sitelerden en az iki tane key aldım. OEM olduğu için anakarta gömülü format sonra tekrar hiç key girmeden sorunsuzca etkinleştirdim.

denntt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan K.
Siteyi önermiyorum. Aldığım Windows Home keyi format sonrası kullanamıyorum. İletişime geçtim, bahane uydurup yardımcı olmadılar. Şikayet edeyim desem, firma yurt dışında. Ha ben Türkiye'deyim, evimden giriyorum. Yalanım varsa firma bana dava açabilir.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Fettah Özalp
Sağlam lisans üzerinden Win 10 pro lisans key almayı planlıyorum.Güven konusunda bir problem çekermiyim?

her keyimi oradan alırım sadece 1 kere sorun yaşadım, aslında sorun değil sadece key gelmesi geçti oda 10dk sürdü zaten. kesinlikle alınır key aldığım zaman 30 40sn sonra mail geliyor keyini veriyorlar, zaten şikayet var üzerinden hertürlü şikayetleri çözüyorlar.

UmutM.

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Umut Mankan
Ben retail lisans aldım. Bir kere aktifleşti. Bir süre sonra aynı pc de format atıp temiz kurulum yaptım lisans çalışmadı. Mail atıp yardım istedim. Olmadılar.
Hocam retail zaten öyle format atınca çalışmıyor. Formattan nsonra çalışması için '' oem '' almanız lazım.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Hocam retail zaten öyle format atınca çalışmıyor. Formattan nsonra çalışması için '' oem '' almanız lazım.
hocam cevap için 1 yıl gecikmişsiniz ama önemli değil geç olsun güç olmasın.(1 yıl)

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Nik Flatron
hocam cevap için 1 yıl gecikmişsiniz ama önemli değil geç olsun güç olmasın.(1 yıl)
1 yıl sonra cevaplanmış ama doğru bilgi değil. Başka bir PC daha var bende. O da retail key ile çalışıyor. Format atsan bile aynı cihazda çalışıyor veya bu cihazı microsoft hesabınızdaki cihazlarım listesinden silip yeni bir cihaza lisans taşıyabiliyorum. Zaten retail lisans amacı o.

UmutM.

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Umut Mankan
1 yıl sonra cevaplanmış ama doğru bilgi değil. Başka bir PC daha var bende. O da retail key ile çalışıyor. Format atsan bile aynı cihazda çalışıyor veya bu cihazı microsoft hesabınızdaki cihazlarım listesinden silip yeni bir cihaza lisans taşıyabiliyorum. Zaten retail lisans amacı o.
retail keyin ne olduğuna baktım, hatalıymışım hocam. :uzgunpeepo:

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
tam olarak yanlış değil bilgisayara ilk atıldığında microsoft hesabınızı bağlamazsanız format attığınızda etkinleştirme gider

Top Bottom