Neler Yeni

vuralelektronik sattığım RTX 3070 kargoda ıslanmış

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,407
İsim
Çağatay
kargoyu gönderen şirkette hata ya da bakkalda(markette değil bakkal yanı) istersen yarın giip bakayım konuyo eskişehirdeyim bende 3080 ve 6600 aldık 0 sıkıtnılı kutulu şekilde güvenmeyen almayabilir haberin olsun
Olayı yaşayan ben değilim, ürün alımışsındır sorun çıkmamıştır ki ürün satarken bir kolpa yapsa kendi zararlı çıkar genel olarak paranı alırsın her türlü ama ürün alırken bu işte kolpa olduğu belli. Dükkanda değildik markete bırakmışlar ama marketçi öyle bir şey yapmaz diyorlar, kargoyu şikayet etme bir şey çıkmaz diyorlar, senin kart ölmüş parça niyetine 2k ya alalım diyorlar. Sence bu durumda bir terslik yok mu?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kadir Efe Ulusoy
onun kartın board u kendi ellerindekiyle bence değiştirdiler hakka girmek olmasın ama çok büyük kolpa kokusu var
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin akraba falan galiba baya koruyorsun :D adamları o kadar ucuz bir hata ki yaptıkları. kalitesini belli ediyor adamların müşterinin kaç bin tl lik kartını bakkala teslim edin demek nedir kimse yoksa şubeye götürün biz alırız dersin yok öyle şey paşam herkes öyle yapsın o zaman
emin ol ki adamlar o kadar basit hata yapacak bi mağaza değil akrabam olsa savunmam çünkü çoğunu sevniyorum

Shourd

80+ Silver
bariz var hacı ya ıslak geldiyse afedersin sen mal mısın kardeşim niye alıyorsun video çeker kargoyu şikayet edersin iade verirsin bu ne dersin onuda geçtim kardeşim sen iş yapıyorsun müşterin var müşterinin kartını sen haklı akılla bakkala teslim ettiriyorsun kendi kartın olsa neyse müşteri kartı la müşteri böyle ucuz bir yalan olamaz eğer yukarda babasının firması gibi savunan elemanın dediği gibi gerçekten kaliteliler se
konu sahibi arkadaş bi baksada dediğimiz soruları adamlara sorsa umarım mesaj sslerini almıştır sattığına dair

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Volkan

luxepozgame Kardeşim benim ne yapıyrosun biliyormusun bu durumu tüm sosyal mecralarda paylaşıyrosun bizde sana yardımcı oluyoruz böyle ucuz yerlerden kimse alışveriş yapmıyor sinerci nasıl yola geldiyse buda çözülür sen beni dinle nasıl zıplıyolar o rahat koltuklarında bak gör​

emin ol ki adamlar o kadar basit hata yapacak bi mağaza değil akrabam olsa savunmam çünkü çoğunu sevniyorum
tamam o zaman yapmışlar işte :D demekki o kadar ucuz kalitesiz bir firma yada yalanları çok fena ucuz canım benim

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kadir Efe Ulusoy
ama üzüldüm arkadaşa ben dert ettim anasını satayım eşkişehirde olsa dükkana dalardım

sence incelerlermiydi adamlar ürünü marktete teslim ettirecek kadar ucuz bir firma kaliteli iş yapsalar kardeşim geri götür biz alırız derlerdi kargocuda ***** değildir ıslak kutuyu teslim edecek kadar aras ve süratta çalıştım orda bile kutular parçalanıyrodu ama ıslak ürün teslim edilmiyordu

birde dükkanda ki musluk ne alaka ?
vuralda ıslanması şöyle olur limoonlu soda ile çünkü baya 6lı limonlu soda var musluğa sokmadıkları sürece 2 ihtimal var Ya Bakkalda oldu ya da soda döküldü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Volkan
konu sahibi arkadaş bi baksada dediğimiz soruları adamlara sorsa umarım mesaj sslerini almıştır sattığına dair
yapacağı şey belli sosyal medyadan bunları paylaşmak ss leri atmak elinde göndermeden önceki fotolarıda koyarak kanıtlamak bak o zaman ne oluyor sinerci bile yola gelmiş bunlar mı gelmeyecek :D heyt anam be

vuralda ıslanması şöyle olur limoonlu soda ile çünkü baya 6lı limonlu soda var musluğa sokmadıkları sürece 2 ihtimal var Ya Bakkalda oldu ya da soda döküldü
ne saçmalıyon la sen git başka konuyu trolle adama bak gelmiş başşak geçiyor burada soda dökülmüştür diyor :D o kadar ucuz değilmiş diyor ne içtin gündüz vakti

Shourd

80+ Silver
yapacağı şey belli sosyal medyadan bunları paylaşmak ss leri atmak elinde göndermeden önceki fotolarıda koyarak kanıtlamak bak o zaman ne oluyor sinerci bile yola gelmiş bunlar mı gelmeyecek :D heyt anam be
konu sahibi arkadaşın yaşı mı küçük acaba yanlış anlamasında fazla saf ve alttan alıyor hakkını düzgün bi şekilde aramıyor kötülemek için değil cidden bence böyle şimdiye kadar ben özür diletmiş kendi kardımın yanına özür hediyesi bi kart dhaa almıştım :kekw:

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kadir Efe Ulusoy

ne saçmalıyon la sen git başka konuyu trolle adama bak gelmiş başşak geçiyor burada soda dökülmüştür diyor :D o kadar ucuz değilmiş diyor ne içtin gündüz vakti
kral amak troll değil o bakkaldan su alıyorum içiyorum parayı veriyorum rafta 10 yazan su 15 oluyor içtikten sonra bakkal sıkıntılı biri haberin olsun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Volkan
konu sahibi arkadaşın yaşı mı küçük acaba yanlış anlamasında fazla saf ve alttan alıyor hakkını düzgün bi şekilde aramıyor kötülemek için değil cidden bence böyle şimdiye kadar ben özür diletmiş kendi kardımın yanına özür hediyesi bi kart dhaa almıştım :kekw:
hacı normalde ben çekingen bir insanım büyüdüğümüz ortamdan dolayı da hak yemek olunca gözüm görmez bu ağır kolpa yada konu sahibi sallıyor onu üşünmeye başladım artık baksana tık yok konu sahibinden yada elinde delil yok pes etti anlam veremedim ben ürün kargoalrsam videosunu çekerim içini nasıl doldurdum çekerim dışını çekerim kargoya teslim ettiğimde çekerim çok saçma hatalar bunlar

Arondir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
omer
Allah her insanın kötüsünden korusun çoluk çcugun 3 kuruşuna göz dikmişler.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Volkan
kral amak troll değil o bakkaldan su alıyorum içiyorum parayı veriyorum rafta 10 yazan su 15 oluyor içtikten sonra bakkal sıkıntılı biri haberin olsun
tamam işte bu durumda kim ucuz oluyro vural elektronik öyle bir dükkana kart emanet ettiriyor yani burada adamların savunulacak bir yeri yok bu kadar basitt bitti gitti sen müşterinin emanet kartını kimseye teslim edemezsin ediyorsan bedelini ödersin

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Barış Okçu
Seni bağlamaz tutanak tutsalardı sen kargoya teslim ederken kamera kaydın vs vardır sağlam olduğuna dair. Yurtiçine gidip kayıtları iste. Gerekirse şikayette bulun en kötü polis mahkeme çözersin o raddeye bile gitceğini düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Eren n
kargolanacakmış ürün bana geri onlara ordaki kargo çalışanları sizin arkadaşınızdı sanırım onların suçu olabilir mi dedim hayır transferde veya senin ordaki kargodan ıslanmışlar dediler burdaki kargoyu aradım biz onu ıslak gönderdiysek ordakiler fark edip neden tutanak tutmamışlar diye sordu buraya gelip şikayet dilekçesi oluşturmamı yurtiçi kargo genel merkezine şikayetimi ileteceklerini söylediler fatura var mı diye sordular fatura tutarını vermek için fatura yok ama internetten fiyat baz alınabilir dedim az sonra gidip şikayet oluşturacağım bu arada eskişehir de teslimatı yapan kargo şubesini aradım onlarda alıcıya ulaşmaya çalıştıklarını ulaşamadıklarını söyledi telefonu açmamışlar benim tahminim markette ıslandı bu ürün ama bilmiyorum bakalım az sonra şikayet oluşturacağım kamera kayıtlarında falan çıkar ürün ıslak mı değil mi diye eğer ürün orada da ıslak çıkmazsa kamera kayıtlarında şahsi şirkete dava açacağım

kargo fiyatı garanti vereceğiz demedi ama şikayetimi yurtiçi genel merkezine aktaracaklarını söyledi kamera kayıtlarına bakacaklar muhtemelen nerede ıslandı diye

hacı normalde ben çekingen bir insanım büyüdüğümüz ortamdan dolayı da hak yemek olunca gözüm görmez bu ağır kolpa yada konu sahibi sallıyor onu üşünmeye başladım artık baksana tık yok konu sahibinden yada elinde delil yok pes etti anlam veremedim ben ürün kargoalrsam videosunu çekerim içini nasıl doldurdum çekerim dışını çekerim kargoya teslim ettiğimde çekerim çok saçma hatalar bunlar
onlardan ekran kartı almıştım video çektim aldığımda güzel paketlenmiş gelince güvendim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,447
Üyeler
154,403
Son üye
MertAliC
Top Bottom