Neler Yeni

vuralelektronik sattığım RTX 3070 kargoda ıslanmış

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Kadir Efe Ulusoy
videosunu atmışlar gerçekten ıslanmış ama onların dükkanında mı oldu kargo mu suçlu market mi suçlu inanın bilmiyorum poşete değilde kendi kutusuna koydum kutsunun içinde oturtmalı köpüğü + statik poşeti vardı poşetle yollasamda kurtarmaz attıkları videoya göre su damlıyordu çünkü üstünden
Mesaj otomatik birleştirildi:

onlardan şikayetçi olan görmedim hiç bende ekran kartı aldım memnun kaldım ama şu son olay hoş olmadı ürünü biz teslim almadık markete teslim etmişler dedi bu durumda kargo şirketi suçlu gibi geliyor bana çünkü benim gönderdiğim alıcıya teslim edilmemiş başka birine teslim edilmiş ayrıca vuralelektronik yani sattığım yerin söylediğine göre kargo zaten ıslak şeyleri teslim almıyormuş dolayısıyla benim yapmış olma ihtimalim sıfır oluyor bu yüzden şikayetçi olacağım kanıtlanır hem benim yapmadığım ama bu ekran kartının bedeli ne kadar tahsil edilecek sıfır fiyatı mı baz alınacak ikinci el fiyatına mı bakılacak ve kimden tahsil edilecek bunu merak ediyorum açıkçası
vuraldaki dükkanda musluk sadece tuvalette var alt katta içecek vs yoktu biz gittiğimizde eğer vurala şirket olarak gönderseydin sigortaları konuyu araştırırdı

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Volkan
Kargo belgeleri ile yalnızca kargoya karşı hak iddia edilebilir -ki tutanak olmadığı için temize çıkacaklardır. Denenebilir ama pek umudum yok.
ama üzüldüm arkadaşa ben dert ettim anasını satayım eşkişehirde olsa dükkana dalardım

vuraldaki dükkanda musluk sadece tuvalette var alt katta içecek vs yoktu biz gittiğimizde eğer vurala şirket olarak gönderseydin sigortaları konuyu araştırırdı
sence incelerlermiydi adamlar ürünü marktete teslim ettirecek kadar ucuz bir firma kaliteli iş yapsalar kardeşim geri götür biz alırız derlerdi kargocuda ***** değildir ıslak kutuyu teslim edecek kadar aras ve süratta çalıştım orda bile kutular parçalanıyrodu ama ıslak ürün teslim edilmiyordu

birde dükkanda ki musluk ne alaka ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,840
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
THH diyenler neye göre diyor? 2. el faturasız üründe THH ne yapabilir sizce? Ayrıca "kullanacakları" hiçbir termal pad ve macun 1500 TL etmez.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Volkan
THH diyenler neye göre diyor? 2. el faturasız üründe THH ne yapabilir sizce? Ayrıca "kullanacakları" hiçbir termal pad ve macun 1500 TL etmez.
yani kısaca gitti değil mi firmayla uzlaşacak

yada sanıyorum ki kendisi dava açması lazım

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kart satılmayan bir şey mi ki bu tarz yerlere itibar edip saçma sapan risklere giriyorsunuz.

Shourd

80+ Silver
adamlar dediğin gibi biz bii yapmadık etmedik diyorlarsa kanıt sundularsa ve onlarda kargocuyu suçluyorlarsa en mantıklı çözüm ulaştırma ve altyapı bakanlığına kargoyu şikayet etmek fakat senin fikrin ne diye bana sorarsan bence bu işin içinde bi oyun var ekran kartı ıslanmış diyorlar termal ped ve macun bakımı yaptık diyorlar 1500tl diyorlar dedin o kadar saçma şey olamaz ne tamiri yapmışlar onu sor eğer kartı vermezlersede şikayette bulun ha bu arada parayı verdiler mi? ve senin onlara satığına dağir kanıtların varmı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Volkan
Kart satılmayan bir şey mi ki bu tarz yerlere itibar edip saçma sapan risklere giriyorsunuz.
kral bende onu anlamadım zaten niye böyle bir hata yapmış birde gelmeini umduğu para 5500 6000 bin tl çok büyük hata yapmış muhtemelen ağır bir tecrübe olacak onun için ilana o paraya atsa 1 saat durmaz yanılıyor muyum

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Dediğin gibi hiç açmadıysan bunun için ufak bir miktar macun ve pad değişim ücreti düşmeleri normal, ama tutup kart ıslandığı için bozuldu vs diyip öldürürlerse şikayet etmen gerekecek. Ayrıca kötü yorumları sosylamedya hesaplarından silerler göremezsin. post başı 100tl verip botlara olumlu yorum yaptırıyorlar insanları güvendirmek için.
kargoyu gönderen şirkette hata ya da bakkalda(markette değil bakkal yanı) istersen yarın giip bakayım konuyo eskişehirdeyim bende 3080 ve 6600 aldık 0 sıkıtnılı kutulu şekilde güvenmeyen almayabilir haberin olsun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Volkan
adamlar dediğin gibi biz bii yapmadık etmedik diyorlarsa kanıt sundularsa ve onlarda kargocuyu suçluyorlarsa en mantıklı çözüm ulaştırma ve altyapı bakanlığına kargoyu şikayet etmek fakat senin fikrin ne diye bana sorarsan bence bu işin içinde bi oyun var ekran kartı ıslanmış diyorlar termal ped ve macun bakımı yaptık diyorlar 1500tl diyorlar dedin o kadar saçma şey olamaz ne tamiri yapmışlar onu sor eğer kartı vermezlersede şikayette bulun ha bu arada parayı verdiler mi? ve senin onlara satığına dağir kanıtların varmı
onun kartın board u kendi ellerindekiyle bence değiştirdiler hakka girmek olmasın ama çok büyük kolpa kokusu var

kargoyu gönderen şirkette hata ya da bakkalda(markette değil bakkal yanı) istersen yarın giip bakayım konuyo eskişehirdeyim bende 3080 ve 6600 aldık 0 sıkıtnılı kutulu şekilde güvenmeyen almayabilir haberin olsun
senin akraba falan galiba baya koruyorsun :D adamları o kadar ucuz bir hata ki yaptıkları. kalitesini belli ediyor adamların müşterinin kaç bin tl lik kartını bakkala teslim edin demek nedir kimse yoksa şubeye götürün biz alırız dersin yok öyle şey paşam herkes öyle yapsın o zaman

Shourd

80+ Silver
onun kartın board u kendi ellerindekiyle bence değiştirdiler hakka girmek olmasın ama çok büyük kolpa kokusu var
bencede en başından beri öyle diyelim ki kart ıslak geldi neden iadeye yolamak yerine tamir edip (ettilerse tabi) sonrada beğenmediğinizi söylüyor e üstüne kartı vermiyorsunuz bence 2 seçenek var ya kartı cidden bozdular suç atıcak yer arıyorlar yada bana göre 2.si mantıklı kartın kendisini yada bi kaç şeyini cepliyorlar veya kartbozuk geldi bakım yaptık ayağına para koparacaklar gibi günahlarını almak gibi olmasın ama böyle bişi var sanki

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
umut şahin
@Shourd @yenigeldim @Nquyen @Shyankh @FutFlix @Mert @WhoCares @Volkan:/ @brsokcu @yusufi7

az önce aradılar karta 1500 lira harcadıklarını termal padlerini değiştirdiklerini ama kartın testleri geçemediğini sıcaklığın 85 derece olduğunu furmark ekranında donduğunu söylediler bende thh ye başvurup market ve kargo dan birinin yaptığını söyleceğimden bahsettim onlarda market yapmadı diye ısrar etti bende ekran kartı böyle işime yaramaz dedim mezat olarak satarsın fanları arka kasası kullanılır dedi trakyada arkadaşı varmış ondan fiyat alacağım 2 2.5k ya satarsın dedi ben yolladığımda çalışıyordu kart kargoda ıslanmış biz bir şey yapamayız diyorlar yurtiçi kargo ile anlaşmalarıda var çok ilginç

alış veriş yapmak isteyen arkadaş olursa tavsiyem gidip elden alın veya satın benim yaptığım enayilik resmen herkes haklarında olumlu yorum yapmış adamlar beni değil marketi savunuyor
biraz ser konuş haklarında suç duyurusunda bulunacağını söyle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Volkan
bencede en başından beri öyle diyelim ki kart ıslak geldi neden iadeye yolamak yerine tamir edip (ettilerse tabi) sonrada beğenmediğinizi söylüyor e üstüne kartı vermiyorsunuz bence 2 seçenek var ya kartı cidden bozdular suç atıcak yer arıyorlar yada bana göre 2.si mantıklı kartın kendisini yada bi kaç şeyini cepliyorlar veya kartbozuk geldi bakım yaptık ayağına para koparacaklar gibi günahlarını almak gibi olmasın ama böyle bişi var sanki
bariz var hacı ya ıslak geldiyse afedersin sen mal mısın kardeşim niye alıyorsun video çeker kargoyu şikayet edersin iade verirsin bu ne dersin onuda geçtim kardeşim sen iş yapıyorsun müşterin var müşterinin kartını sen haklı akılla bakkala teslim ettiriyorsun kendi kartın olsa neyse müşteri kartı la müşteri böyle ucuz bir yalan olamaz eğer yukarda babasının firması gibi savunan elemanın dediği gibi gerçekten kaliteliler se

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,522
Üyeler
154,420
Son üye
Dylass1
Top Bottom