Neler Yeni

MONİTÖR TESTİNİ NASIL YAPARIM

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mehmet Ali Avcı

ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27 inç 260Hz 1ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör modelini güzel bir indirimde olduğu için hemen almak istiyorum indirim bitmeden lakin daha bilgisayar kasasını almadım.Siteyi aradığımda da ilk 14 gün iade alabileceklerini söylediler.Monitörde ölü piksel,ghosting sorunu var mı yok mu nasıl test edebilirim laptopum var şuanlık.​

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yağız

ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27 inç 260Hz 1ms 2K QHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör modelini güzel bir indirimde olduğu için hemen almak istiyorum indirim bitmeden lakin daha bilgisayar kasasını almadım.Siteyi aradığımda da ilk 14 gün iade alabileceklerini söylediler.Monitörde ölü piksel,ghosting sorunu var mı yok mu nasıl test edebilirim laptopum var şuanlık.​

bağla laptopa internette testleri var onları yap hocam ölü pixel testi bulursun internette

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Eymen

ghosting her monitörde var önemli olan az olması ve hz yükseldikçe ghostingde azalır ölü pikseli monitörü alınca olup olmadığını anlarsın

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

xPsycho

80+

laptopa bağlayabilirsiniz monitörü.

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mehmet Ali Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
laptopa bağlayabilirsiniz monitörü.
HDMI kablo ile bağlanıp direkt görüntü yansıtılır di mi herhangi başka bir şeye gerek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ghosting her monitörde var önemli olan az olması ve hz yükseldikçe ghostingde azalır ölü pikseli monitörü alınca olup olmadığını anlarsın
bu monitör 4070 super ile uyumlu olur di mi hocam

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Eymen
HDMI kablo ile bağlanıp direkt görüntü yansıtılır di mi herhangi başka bir şeye gerek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu monitör 4070 super ile uyumlu olur di mi hocam
çok güzel olur bu monitörle

Top Bottom