Neler Yeni

s9 fe+ mı yoksa s9 mu

erenn6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren b
İkisinden birini düşünüyorum üni de not tutmak için kullancam hangisi daha mantıklı olur sizce

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,220
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
S9 al en kötü ihtimalle üniversite bitene kadar işini görür.

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esen
ben şahsen s9 fe+ tavsiye ediyorum bir s9 sahibi olarak. not tutmak için daha iyi ve daha ucuz. üni bitince yenilersin önemli değil. büyük ekran olması çok büyük avantaj.

erenn6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren b
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben şahsen s9 fe+ tavsiye ediyorum bir s9 sahibi olarak. not tutmak için daha iyi ve daha ucuz. üni bitince yenilersin önemli değil. büyük ekran olması çok büyük avantaj.
kafama takılan ekran mevzusu aslında zaten

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esen
o zaman fe plus hocam. s9 özelliği isteniyorsa s9 plus almak gerek. ekran büyüklüğü çünkü önemli bu iş için.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes
kafama takılan ekran mevzusu aslında zaten
arada sadece 1inç var kral değmez bile , s9 gen2 işlemci min 5 yıl götürür diğeri 2yıl en fazla biri 90hz biri 120hz ,telefonunda 120hz ise kasıyo hissiyatı alırsın

Son düzenleme:

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Taha Efe
arada sadece 1inç var kral değmez bile , s9 gen2 işlemci min 5 yıl götürür diğeri 2yıl en fazla biri 90hz biri 120hz ,telefonunda 120hz ise kasıyo hissiyatı alırsın
Dediğiniz bence yanlıs. Bende A34 (120hz) ve S9 FE+ (90hz) var. 90 Hz hiçte kasıyor hissiyatı vermiyor, Yani çok çok önemsiz derecede, oda veriyor gibi. Bence 90 Hz gayet akıcı, tabii ki bu beklentilerinize göre değisir.

Soruya gelecek olursak. Üniversitede Genel olarak kılıflı, Laptop tarzı bir kullanım düşünüyorsanız S9 FE+ alın derim ben neden?

Çünkü S9 FE+ Ekranı Laptop edasında, Tek elle kullanım için ideal değil ama 2 3 tane uygulama ve işlem için ideal.

Tek elle olsun mobilite daha önde Laptop gibi değil tam bir tablet edası olsun derseniz bence S9 FE.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes
Dediğiniz bence yanlıs. Bende A34 (120hz) ve S9 FE+ (90hz) var. 90 Hz hiçte kasıyor hissiyatı vermiyor, Yani çok çok önemsiz derecede, oda veriyor gibi. Bence 90 Hz gayet akıcı, tabii ki bu beklentilerinize göre değisir.

Soruya gelecek olursak. Üniversitede Genel olarak kılıflı, Laptop tarzı bir kullanım düşünüyorsanız S9 FE+ alın derim ben neden?

Çünkü S9 FE+ Ekranı Laptop edasında, Tek elle kullanım için ideal değil ama 2 3 tane uygulama ve işlem için ideal.

Tek elle olsun mobilite daha önde Laptop gibi değil tam bir tablet edası olsun derseniz bence S9 FE.
s9 tek el için ideal ve maalesef s9 fe öyle 4-5 yıl götürmez bende a34 kullanıyorum s9fe ile binebi aynı işlemcileri 1-2 yıl daha dayanır gibi ama daha gitmez.

Top Bottom