Neler Yeni

Erkekte kalça sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Kan
Arkadaşlar valla sıkıldım ya. Bana lütfen bilen bi adam çözümünü söylesin. Bıktım ya. O kadar diyet yaptım kilo verdim. Yok o … hala var. Kilom desen normal. Boy 1,75 kilo 66. Hiç bi yerde doğru dürüst yağ yok. Sadece orada. Daha da diyet yapsam zargana kalacağım. Lütfen bi yardım.

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
samet demiray
Arkadaşlar valla sıkıldım ya. Bana lütfen bilen bi adam çözümünü söylesin. Bıktım ya. O kadar diyet yaptım kilo verdim. Yok o … hala var. Kilom desen normal. Boy 1,75 kilo 66. Hiç bi yerde doğru dürüst yağ yok. Sadece orada. Daha da diyet yapsam zargana kalacağım. Lütfen bi yardım.
biraz daha diyet yap ve kalça egzersizi yap ödem de olabilir oradaki kütle

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
forum
Kalça egzersizi yapma. Kalça kasların gelişirse daha dik durur. Sendeki problem genetik sanırım hocam.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Salih ÇARDAK
Şahsen bende böyle bir durum söz konusu olsa bu konuyu foruma açarak çözüm bulacağımı ümit etmeyi büyük saçmalık olarak düşünürüm. Aklımdan bu konuyu umuma açmak geçse dahi asla yapmam, çünkü bu benim özel, mahrem bir durumum. Burada niyetin amacın nedir tam olarak?

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
HasHoca
Gardaş o taraf küçülmüyor binbir türlü şey denedim ua . Ne nalet şeydir 😞

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,924
İsim
Hakan
kalcanı kaslı ve sıkı yapacaksın senın genetık boyle diger vucut kaslaırnıda kaslı yapda sırıtmasın

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
yunusemre
Top Bottom