Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xpg Lancer Black 16GB (1X16GB) 6000MHZ CL30 Ddr5 Ram

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Arda doğan
Güzel fiyat alınır

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
tam olarak ne söylendi ve nerede söylendi? Biz de öğrenelim ki yanlış yapmamaya çalışalım. Gece konusunu paylaştığım Tomahawk'ı aldım da...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcıda sıkıntı yoktur da çiplere laf edenler oldu. Ben kendi adıma gaming gecesinde farklı bir marka beklemeye karar verdim.
Prototip bir kart gösterdi asusun yeni kartı. Yatay ramler var üstünde. Ram kapasitesi ve hızı daha fazla. Hatta eleştiri yaptı şimdi ram alacaksın sonra geleceksin sistem değişti diyeceksin. İnsanların elinde kalacak eski ramlar dedi

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Mert Camran
Akakçe'de.fiyat.geçmişine bakıldığında şimdiye kadarki en düşük fiyatı gösteriyor ama emin olamadım, fiyat için ne söylersiniz?
CL 30 gecikme değeri var bir de CL 40'lardan daha ucuz garip bir şekilde.
baya iyi fiyatı almak isteyen hemen alsın bida bulamaz bu fiyatlara ddr5 ram :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Prototip bir kart gösterdi asusun yeni kartı. Yatay ramler var üstünde. Ram kapasitesi ve hızı daha fazla. Hatta eleştiri yaptı şimdi ram alacaksın sonra geleceksin sistem değişti diyeceksin. İnsanların elinde kalacak eski ramlar dedi
hocam bir link de olsa çok iyi olur. Bilgilendirme için teşekkürler hiç kulağıma gelmemişti bu konu.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
lappelduvide
bende ddr5 dizeyim diyorumda şuan ddr4 sistemim 2k da bile bayagı iyi götürüyor bence 1-2 senesi daha var

g skill trident z bakıyorum fiyatlar çok ucuk piyasa üstü uygun bulsam çekcem direk rgb olsun biraz rgb takıntım var
hocam sana yazamıyorum bana dm atar mısın aradığın ramlerden bende mevcut yukarıda yazdım ama çok mesaj geldi gözünüzden kaçmış olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Bekleyin almayın. Ben aldım faturayı cl48 olarak kesmiş. Bugün teslim edilecek kontrol edince bilgi vereyim size.
İşte çok kritik bir nokta, böyle bilgiler lazım. Farklı cl değerleri mevcut konuda. Tüketiciyi yanıltma durumu söz konusu olursa ona göre insanları bilgilendiririz satıcı ve olay hakkında.

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Volkan

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
hocam bir link de olsa çok iyi olur. Bilgilendirme için teşekkürler hiç kulağıma gelmemişti bu konu.

farukumgh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Faruk Çaylı
Almayın. Cl 30 değil Cl 46

Ekler

• Screenshot_2024-09-11-14-45-00-329_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-09-11-14-45-00-329_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    368.6 KB · Hit: 21
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ertuğrul Yavuz
Almayın. Cl 30 değil Cl 46
Arkadaşım RAM'in CL değeri gibi önemli bir bilgiyi nasıl yanlış yazıyorlar ediyorlar şaşılır şey! Şikayet mi etsek ne yapsak, birlik olarak? Nasıl bir yol izleyelim?

Bekleyin almayın. Ben aldım faturayı cl48 olarak kesmiş. Bugün teslim edilecek kontrol edince bilgi vereyim size.
Teslim edildi mi hocam ne oldu? Gruptan bir arkadaşa da CL 46 denilmiş. İnsanlar mağdur oluyor biz mahcup oluyoruz ya. 😡

Top Bottom