Neler Yeni

🔥İndirim Anker Eufy Security C220 899 TL

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Onur Alpaslan
kamerayı bir kaç aydır kullanıyorum. herşeyi mükemmel ama güvenlik için alıyorsanız çöp. neden mi. çünkü bütün videolar ve bildirimler cihaz içerisinde depolanıyor. mesela güvenlik için bir yere koydunuz kamerayı ve kamera birini algıladı size 10 sn lik video bildirim gönderdi hareket algılama ile ilgili. o para kamerayı hırsız farkederde zarar verirse gelen bildirimdeki videoyu izleyemiyorsunuz, son gelen ve tüm gelen veriler yok oluyor. bulut bildirimleri içinse her ay ilave para vermeniz gerekiyor. yok ben evimdeki kediyi izleyeceğim bebegimin sesini dinleyeceğim diyorsanız alın ama güvenlik için almayın. bulut bildirimi gönderen bir cihaza yönelin. ayrıca uzaktan hareket için gönderdiğiniz komutların gecikmesi 2-3 sn ve kameranın anlık mikrofon sesi aşırı derece bozuk/kesik kesik geliyor.
xiaomi c200'in kamera komutları anlık yansıyordu. hatta şaşırmıştım, bastığım gibi kamera dönüyor nerdeyse. mikrofonu da gayet iyi yani karşı tarafta biriyle karşılıklı konuşabiliyorum. dediğiniz gibi bunlar sıkıntıysa c200 ile devam ederim gibi.

cihatgs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cht cengz
xiaomi c200'in kamera komutları anlık yansıyordu. hatta şaşırmıştım, bastığım gibi kamera dönüyor nerdeyse. mikrofonu da gayet iyi yani karşı tarafta biriyle karşılıklı konuşabiliyorum. dediğiniz gibi bunlar sıkıntıysa c200 ile devam ederim gibi.
bende daha önce xiaomi kullandım AI özellikleri iyi olmadığı için kullanmayı bırakmıştım. ama tepsi süresi, ses iletimi o zamanda mükemmeldi. bunda ortamı dinlerken ses çok fazla kesik kesik geliyor. karşılıklı konuşma denemedim ama ortam dinlemesi beni hiç tatmin etmedi çok işim olmadığı için takılmadım saadece güvenlik için alacakların almaması gereken bir cihaz.

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Onur Alpaslan
ben c220 ile devam etme kararı aldım. evcil hayvanımı izleyeceğim için, görüntü kalitesi ve ses-görüntü bildirimi iyi olduğu için tercih ettim.

OK0msq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
-----
kamerayı bir kaç aydır kullanıyorum. herşeyi mükemmel ama güvenlik için alıyorsanız çöp. neden mi. çünkü bütün videolar ve bildirimler cihaz içerisinde depolanıyor. mesela güvenlik için bir yere koydunuz kamerayı ve kamera birini algıladı size 10 sn lik video bildirim gönderdi hareket algılama ile ilgili. o ara kamerayı hırsız farkederde zarar verirse gelen bildirimdeki videoyu izleyemiyorsunuz, son gelen ve tüm gelen veriler yok oluyor. bulut bildirimleri içinse her ay ilave para vermeniz gerekiyor. yok ben evimdeki kediyi izleyeceğim bebegimin sesini dinleyeceğim diyorsanız alın ama güvenlik için almayın. bulut bildirimi gönderen bir cihaza yönelin. ayrıca uzaktan hareket için gönderdiğiniz komutların gecikmesi 2-3 sn ve kameranın anlık mikrofon sesi aşırı derece bozuk/kesik kesik geliyor.
Güvenlik için çöp derken buluta kaydedeceksiniz. Ben buluta kaydediyorum 600tl yıllık. 1k2k lık ürün alıyorsunuz. Profesyonel kamera almıyorsunuz bunlarin hepsi hafıza kartı üstüne takılıyor. O yüzden de bulut şart. 10 saniyelik bildirim göndermiyor. Bazen 30saniye bazen 1dk bazen 2dklik videolar gönderiyor. Kişi kadrajdan çıkana kadar kayıt sürüyor. İlk kadraja girdiğinde 5-10 saniye arasında bildirim yollamiyor normal olarak. Kayıt ediyor çünkü.
Komutlar wifiye uzaklık konumuna göre değişiyor. Çok uzaktaysa komut algılaması 5 saniye bile sürebilir. Wifi hızı ve yakınlığı iyiyse 1 saniye. Mikrofon çok berbat değil ama bayağı kötü. Hem yayında hem de kaydedilmiş videolarda mikrofon kesik kesik geliyor. Sadece görüntü kalitesini en düşüğe alırsanız mikrofonda kesiklik olmuyor. 2k kaydı da sadece hafıza kartında yapıyor. Bulutta 1080p. Uygulaması çok başarılı. Hangi özellikleri varsa hepsini eksiksiz yapiyor.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Gece görüş merak eden arkadaşlar için.
Hiç ışık yok. Arka depo.

photo_2024-09-11_12-40-27.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR