Neler Yeni

Yardım Comnet mi Netgsm mi?

Twedie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ömer Yıldız
selamlar ev internetimi değişeceğim altyapım vdsl olduğu için 100mbps alabiliyorum siz olsanız hangisine geçerdiniz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Ekran görüntüsü 2024-09-17 184714.png
Ekran görüntüsü 2024-09-17 184728.png

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
hamza ersoy
peşin ödemede comnet aylık 240tlye geliyor. ama kurulum ve aktivasyonla tek seferde 3.667 tl ödemek zorunda oluyorsun

Twedie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ömer Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peşin ödemede comnet aylık 240tlye geliyor. ama kurulum ve aktivasyonla tek seferde 3.667 tl ödemek zorunda oluyorsun
hocam aylık olarak almak istiyorum ikisi de aynı fiyat siz olsanız hangisini seçerdiniz netgsm de fiyat garantisi var

Palo DAYI 👑

80+ Gold

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
hamza ersoy
hocam aylık olarak almak istiyorum ikisi de aynı fiyat siz olsanız hangisini seçerdiniz netgsm de fiyat garantisi var
ben de şu an iyi bi internet sağlayıcı arıyorum fakat fiyat olarak bu ikisi arasında;

netgsmde kurulum ve aktivasyon 1200tl iken
comnette kurulum ve aktivasyon 1600tl (12 ay peşin öderseniz kurulum ve aktivasyon 850tl)

ve üstte de dediğim gibi peşin ödemeyle comnet fiyat olarak daha avantajlı. ama siz her halükarda aylık ödeyeceğim ve kurulum ile aktivasyon sorun değil diyorsanız netgsm biraz daha kaliteli bana kalırsa. yani en azından insanların yorumlarına kalırsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum fıyatlarına nerden bakıyorsun bende gecmek ısıtıyorumda fıyatlarını bulamadım
100mbpslik paketler bu şekilde şu an

Ekler

• 1726576892713.png
    1726576892713.png
    216.2 KB · Hit: 22

Twedie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ömer Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum fıyatlarına nerden bakıyorsun bende gecmek ısıtıyorumda fıyatlarını bulamadım

ben de şu an iyi bi internet sağlayıcı arıyorum fakat fiyat olarak bu ikisi arasında;

comnette kurulum ve aktivasyon 1600tl (12 ay peşin öderseniz kurulum ve aktivasyon 850tl)

ve üstte de dediğim gibi peşin ödemeyle comnet fiyat olarak daha avantajlı. ama siz her halükarda aylık ödeyeceğim ve kurulum ile aktivasyon sorun değil diyorsanız netgsm biraz daha kaliteli bana kalırsa. yani en azından insanların yorumlarına kalırsa

hocam halihazırda internet altyapın olduğundan geçiş yapınca ikiside para almıyor netgsm indirim koduylada 6 ay boyunca 240 ödetiyor sanırım netgsme geçeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
siyah kara
Bende bu ay sonu başka tarifeye geçmek istiyorum gigaspeed düşünüyorum ama bakalım

Palo DAYI 👑

80+ Gold

ben suan halı hazırda vodafone kullanıcısıyım 16mbps ıntarnet cok kotu hıc memnun degılım yıl sonu bıtıyor
yıl bası gelmeden sonlandırıp yenı bır operatore gecmek ısıtıyorum malum zam gelıcegı kesın ne yazıkkı
turknet 600 tl cayma bedelı karsılıyor bunlarda yok sanırım ve comnette sadece vdsl ve fıber atyapıdan gecıs yapılabılecegı yazıyor benımkı ndsl sımdı gecemessen sıkıntı benım ıcın yıl bası zamlı almak zorunda kalıcam

JackRyan

80+ Silver
Comnet 3 yildir sorunsuz kullaniyorum gayet iyi tavsiye ederim buna ek ilk başvuruda kupon kodu yerine CMT227KED yazarsaniz 30 gün ücretsiz kullaniyorsunuz 👍

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Samet Mustafa Aktaş
2 yıldır Comnet yıllık ödeme kullanıyorum. Müşteri hizmetleri gereksinimi çok duymadım olunca da mesajla iletişim sağlanıyor. Onun dışında fiyat avantajı gerçekten çok iyi. Hız düşürme falan yaşamadım, arada bir olan bakım dışında sorunsuz çalışıyor diyebilirim Diğer firma hakkında bilgim yok. CMT279ANH Bu kodla da 30 gün ücretsiz alabilrsin.

eneskaya6

80+ Silver
Türk telekom , millenicom , türknet sırasıyle hepsini kullandım şimdi comneti kullanıyorum yaklaşık 10 gündür hiçbir sorun vs yok altyapım genel olarak sorunsuz zaten bu yüzden hangi firmanın olduğu pek sorun olmuyor. seninde altyapın genel olarak sorunsuzsa hangisini sectiğinin pek önemi kalmıyor yine sorunsuz kullanmaya devam edebilirsin. comnet davet kodu iile 30 gün ücretsiz kullanabilirsin. CMT234GWF

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Comnet 3 yildir sorunsuz kullaniyorum gayet iyi tavsiye ederim buna ek ilk başvuruda kupon kodu yerine CMT227KED yazarsaniz 30 gün ücretsiz kullaniyorsunuz 👍
2 yıldır Comnet yıllık ödeme kullanıyorum. Müşteri hizmetleri gereksinimi çok duymadım olunca da mesajla iletişim sağlanıyor. Onun dışında fiyat avantajı gerçekten çok iyi. Hız düşürme falan yaşamadım, arada bir olan bakım dışında sorunsuz çalışıyor diyebilirim Diğer firma hakkında bilgim yok. CMT279ANH Bu kodla da 30 gün ücretsiz alabilrsin.
beyler bolgemdekı butun wıfıler turktelekom comnet bunun altyapısını kullanıyor oyle degılmı
16 mbps den 100e gecıcem altyapı 75 mbps vdsl desteklıyor sorun yasarmıyım evde 7-8 cıhaz baglı wıfı uzerındne bır tek benım pc kablo ıle baglı 16 mbps da cok kotu oluyor cıhazda fazla olunca
cayma bedelı karsılamıyorlar sanırım dogrumudur

Top Bottom