Neler Yeni

🔥İndirim Xiaomi Redmi Buds 6 Bluetooth Kulaklık 550 TL 🔥🔥

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Klasik soruyu soruyorum: Alınır mı?

.RBO.

80+ Silver
spor yaparken kulaktan düşermi dün de indimimdeydi ama silikonsuz olduğu için almayı düşünmüyorum çünkü bu tip kulaklıklar dışarıdan ses alıyor ve dışarıya ses veriyor

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
bitmiyobxe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Shourd

80+ Silver

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
bitmiyobxe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Silikon olayı ne çok bilgim yok
Silikonlu kulaklıklar kulağa daha iyi oturur. Dışarıdaki sesi daha iyi keser ve müziği daha iyi hissetmeni sağlar. Ama uzun kullanımda kulağını acıtabilir, rahatsız edebilir.

Silikonsuz kulaklıklar silikonluya göre daha rahattır ama kulağın içini tam kapatmadığı için dışarıdaki sesi daha fazla alır. Dışarıda yürürken araba ve korna seslerini duyabilirsin.

Silikonlu "ben dışarıdaki hiçbir sesi duymayayım, müzik dinleyeyim" diyenlere, silikonsuz konfor isteyenlere.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Silikonlu kulaklıklar kulağa daha iyi oturur. Dışarıdaki sesi daha iyi keser ve müziği daha iyi hissetmeni sağlar. Ama uzun kullanımda kulağını acıtabilir, rahatsız edebilir.

Silikonsuz kulaklıklar silikonluya göre daha rahattır ama kulağın içini tam kapatmadığı için dışarıdaki sesi daha fazla alır. Dışarıda yürürken araba ve korna seslerini duyabilirsin.

Silikonlu "ben dışarıdaki hiçbir sesi duymayayım, müzik dinleyeyim" diyenlere, silikonsuz konfor isteyenlere.
İkisi birden olmuyor mu ya :shy: kulaküstü devam o zaman

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Turhan Işık
Günlerdir trendyolda bu fiyat zaten, satıcısı da trendyol. Bunu satanın çakma kulaklık satmadığı ne malum?

xmajezik

80+
Qcy T20 kullanıyorum silikonlu kulaklık da var ama günlük kullanımda silikonsuz daha rahat tavsiye ederim.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Burak
Klasik soruyu soruyorum: Alınır mı?
aldım fena ürün değil diyorlar anc de varmış 2 tane aldım bakcam pazartesi güzelmi değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi kulakiçi silikonsuz bluetooth kulaklık
trendyol kendi satıyordu oradada aynı fiyattı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günlerdir trendyolda bu fiyat zaten, satıcısı da trendyol. Bunu satanın çakma kulaklık satmadığı ne malum?
telefon al sat yapan küçük işletmeler satıyor ama tabii yan sanayi muadil de satıyor olabilir ben trendyoldan aldım satıcı trendyol pazartesi gelecek.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Top Bottom