Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Brennenstuhl Eco-Line 6'lı Çoklu Priz 372 TL

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Tayfun Balım
Marka değil akım koruması ve kalitesi önemli.
markası çok mu önemli evde 25 senelik 6lı priz var bozulmadı hala. bozulanlar da genelde tuşundan dolayı bozuluyor 25 yıllık olan tuşsuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ah be açma kapama tuşu olaydı çok güzel marka :peeposad:
Eco line 13.500 amper versiyonunu kullanıyorum. Gerçekten kaliteli. 300/120 kuponuna uygunsanız o modele yönelebilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: ANYA

Alcoholed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Tolga
markası çok mu önemli evde 25 senelik 6lı priz var bozulmadı hala. bozulanlar da genelde tuşundan dolayı bozuluyor 25 yıllık olan tuşsuz
Bence önemli. Kabloda hile yok ona eminiz. Markasız standart kabloların içinde incecik bakır var kablo kalın görünmesine rağmen ve elektrikli ısıtıcı gibi cihazlarda çok ısınıp yanabiliyor. Evde kaçak akım rölesi varsa kısa devreyi anlayıp şalteri kapatır ama ürün çöp oluyor. Röle yoksa zaten daha büyük sıkıntılar çıkabilir ki zaten 370 tl bu ürün için pahalı değil bence. Standart el yapımı modeller bile 200tl üzeri. Ben bu markanın 20m uzatmasını kullanıyorum kesinlikle öneririm. Bilgisayarımda da belkin 8li olmasaydı kesinlikle bunu alırdım.

Aykut D.

80+ Gold

Eco line 13.500 amper versiyonunu kullanıyorum. Gerçekten kaliteli. 300/120 kuponuna uygunsanız o modele yönelebilirsiniz.
13.500 amper o.O2

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Gökhan

akım koruması dediğin içinde varistör oluyor. oldukça basit ve ucuz bir devre elemanı niye bu kadar abartılıyor anlamış değilim. aletin de çok önemliyse ups alırsın paranı en azından daha mantıklı harcamış olursun

Bence önemli. Kabloda hile yok ona eminiz. Markasız standart kabloların içinde incecik bakır var kablo kalın görünmesine rağmen ve elektrikli ısıtıcı gibi cihazlarda çok ısınıp yanabiliyor. Evde kaçak akım rölesi varsa kısa devreyi anlayıp şalteri kapatır ama ürün çöp oluyor. Röle yoksa zaten daha büyük sıkıntılar çıkabilir ki zaten 370 tl bu ürün için pahalı değil bence. Standart el yapımı modeller bile 200tl üzeri. Ben bu markanın 20m uzatmasını kullanıyorum kesinlikle öneririm. Bilgisayarımda da belkin 8li olmasaydı kesinlikle bunu alırdım.
hocam sigortalar zaten kısa devre olunca atar kaçak akım daha farklı bir şey

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Tayfun Balım
akım koruması dediğin içinde varistör oluyor. oldukça basit ve ucuz bir devre elemanı niye bu kadar abartılıyor anlamış değilim. aletin de çok önemliyse ups alırsın paranı en azından daha mantıklı harcamış olursun

hocam sigortalar zaten kısa devre olunca atar kaçak akım daha farklı bir şey
En azından priz kendini imha ediyor ürünün sağlam kalıyor. Upsler çok pahalı.
Topraklama, sağlam sigorta, sağlam priz yapılmalı. Ups ise donanımı çok daha güçlü kişiler için gerekli.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Gökhan
En azından priz kendini imha ediyor ürünün sağlam kalıyor. Upsler çok pahalı.
Topraklama, sağlam sigorta, sağlam priz yapılmalı. Ups ise donanımı çok daha güçlü kişiler için gerekli.
upse para yetmiyorsa bunu al hocam en azından adam akıllı bir ürün almış olursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,772
Üyeler
158,662
Son üye
Melih1899
Top Bottom