Neler Yeni

Pili en uzun giden laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Yücel
Adam oyun oynamayacak, mail kontrol edecek.
Orta parlaklıkta bu laptopların video izleme süresi 6 saati bile geçer.
Farketmiyor ki boşta olsa dahi iş notebooklarına göre çok çok çok fazla güç çekiyor ekran kartı, dolayısıyla yine pil ömrü çok düşük oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu üçünün şarjı hemen biter apple istemiyorsan maalesef alabileceğin bir şey yok.

Macbook alacaksın ya da başka seçeneğin yook. Macbook dışında hiçbir laptop o kadar pil ömrü sunamaz sana
Macbooklar da uzun süre gidiyor da 21.5 saat giden bile var macbook harici hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mahir Cengiz

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Mehmetcan İvrendi
Selamlar dostlarım,

Yakında Çin'e gideceğim ve gitmişken laptop alacağım, benim için en önemlisi pilin uzun gitmesi ve min ihtiyacı eklere ekledim. Öneriniz nedir ?

Not: Apple ürünlerini istemiyorum

Teşekkür ederim
Bence Şunları alabilirsin

-LenovaThinkPad E51
-HP Pavilion 14
-Acer Swift 3

Tavsiyem bütceni ve durumunu yazarak ChatGPT'den yardım isteme daha doğru olur çünkü Çindeki fiyatlar Türkiyeye göre çok daha uygun ve benim attığım laptoplar 35-50K arası ama senin işini 20K civarı yani 5-7K çin yuanı değerindeki laptoplar görecektir

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Toprak
İmkanı yok oyuncu laptopları en baba 3 saat gider şarj dışında. Parlaklığı sıfıra alıp pil tasarrufu açarsanız anca 4-5 i bulur o da taş çatlasın sıfır ışık olan ortamda kullanabilirsin anca saddamın mağrasında falan.
Tuf a 15 9 saati görüyordu mux kapalı yanılmıyorsam. Cihaz TV de incelemesi vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mahir Cengiz
Şunu alıcağım ama bir türlü elimdeki victusu satamadım bayadır araştırdığım bir model
Kuzenim aldı üni için oyunla falan işi yok gösterdi bana inanılmaz beğendim keşke oyunla işimiz falan olmasaydı dedirtti bana harbi jilet gibi cihaz pişman olmazsın bu bütçelerde daha iyisi zor bulunur

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Kuzenim aldı üni için oyunla falan işi yok gösterdi bana inanılmaz beğendim keşke oyunla işimiz falan olmasaydı dedirtti bana harbi jilet gibi cihaz pişman olmazsın bu bütçelerde daha iyisi zor bulunur
Satarsam alıcam valla şu an onun için çabalıyorum ilanı daha cezbedici nasıl yaparım diye

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
akit
Bana min 8 saat gidecek bir şey lazım

oyun oynamayacağım hiç
aktif olarak 4070li rog zephyrus g14 2024 kullanıyorum ful parlaklıkta wifi bt açıkken normal internet gezinmesi kodlama vs işlemlerinde 3k çözünürlükte 8+ saat çıkarıyor rahatlıkla trde 4070li modeli yok 4060lı versiyonu var o da tercih edilebilir 65k civarında fiyatı trde özel serileri çinde mevcuttur muhtemelen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,052
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom