Neler Yeni

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

4060fetişlidinazor

80+ Bronze

aoc monitörü geldiği gibi iade edeceğim diyen hocam özür dilerim​

geçenlerde bi konu gördüm birisi geldiği gibi iade edeceğim demişti aoc 24g4x modelini bende'' ben aldım kullanıyorum fevri davranmayın'' tarzı

şeyler söylemiştim adam haklıymış
arkadaşlar almayın aldırmayın 12. gün arıza yaptı kronik sorunlu bu model itopyaya iade için yollayacağım daha 14 gün olmamış bakalım neler olacak bu sıralar çok bunalıyorum bi amazon kolay gelsin bi bu

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-10-03 saat 17.23.05_355d4f56.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-10-03 saat 17.23.05_355d4f56.jpg
    299.1 KB · Hit: 277
Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Oğuz
Halbuki özelliklerini çok sevmiştim ben. İleride almayı düşünüyordum, sizin şanssızlığınızdır inşallah.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Halbuki özelliklerini çok sevmiştim ben. İleride almayı düşünüyordum, sizin şanssızlığınızdır inşallah.
maalesef benim şanssızlığım değil hocam zaten 3 gündür falan forumda da bolca vardı doğruymuş aman diyim almayın yada bi parti hatalı ürettiler o parti dağıldı ülkeye sonrakiler düzgündür değildir bilmem bende ki patlak çıktı

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Ben biliyorum, bu itopya'nın anormal ucuz sattığı ürünlerde bir şey var.
Hepsiburada ve Amazon'dan alınmalı bu tür ürünler.
anormal ucuz değil di ki piyasa fiyatıydı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin monitörden vardı bende de lenovo g24 20 aşırı memnundum bana mısın demedi 2 sene küçük kardeş kırdı aoc aldım almasaydım keşke

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
bak bak bak. Piyasa fiyatına kusurlu ürün satıyolar.
Ben marka sahibi olsam, markamı kötülüyolar diye bunlara dava açarım.
şimdi hocam bugün 12.gün ben yarın kargolucam itopyaya onlara gidene kadar 14 günü geçecek iade kabul olur mu ben istemiyorum bidaha bu monitörden değişimmiş tamirmiş boş

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,226
İsim
.
şimdi hocam bugün 12.gün ben yarın kargolucam itopyaya onlara gidene kadar 14 günü geçecek iade kabul olur mu ben istemiyorum bidaha bu monitörden değişimmiş tamirmiş boş
Olur hocam çıktığı gün başlar iadesi sen 12. Günde gönderdin sonuçta

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
valla gidip de vermek gerekmiş bide aracım yok elimde monitörü nası götürcem onuda bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

inşallah öyle olur hocam ya vallahi ben bişeyleri toparlamaya çalıştıkça başıma iş geliyo zaten nelerle uğraşıyorum bi bilseniz kurşun falan mı döktürsem

Xalionis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Şubat 2024 de satın aldım bende o tarihten beri kullanıyorum acaba sonraki parti ürünlerde mi sorun oluştu ben aldığımda daha yeni çıkmıştı piyasaya çünkü. Bir de ben baya yüksek fiyattan almışım şimdi daha ucuz :D

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    28.2 KB · Hit: 66
Son düzenleme:

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Evren AYDIN
Bendede çizgi oluştu hepsiburadadan almıştım bugün ellerine ulaştı servisin.

1.5 ayda oluştu bu hata halbuki okadar araştırdım hiç bir arıza yaşayan sorun yaşayan görmemiştim

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
AOC monitörler de bir sıkıntı yok. Çok satıldığı için çok daha göze çarpıyor kusurları. Atıyorum 1000 satılan monitör de 1 hata görüyorsun ama 100000 satılanda 100 tane görüyorsun. Başka markalarda kusursuz değil, AOC mükemmel demiyorum ama diğer markalarla devasa farkları yok

IIAydooII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
IIAydooII

aoc monitörü geldiği gibi iade edeceğim diyen hocam özür dilerim​

geçenlerde bi konu gördüm birisi geldiği gibi iade edeceğim demişti aoc 24g4x modelini bende'' ben aldım kullanıyorum fevri davranmayın'' tarzı

şeyler söylemiştim adam haklıymış
arkadaşlar almayın aldırmayın 12. gün arıza yaptı kronik sorunlu bu model itopyaya iade için yollayacağım daha 14 gün olmamış bakalım neler olacak bu sıralar çok bunalıyorum bi amazon kolay gelsin bi bu
AOC monitör son aldığımda 5 gün içinde ölü pixel çıktı ve 2 den fazla ölü pixel çıkmazsa yapabileceğimiz bişey yok dendi AOC cidden çöp

Top Bottom