Neler Yeni

Gamepower rapid 360hz monitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Okumuş
Donanım arşivi youtube kanalındaki incelemede güzel duruyordu. Sizce alınır mı?

Aetheris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Halil
Eğer FPS veya MOBA gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsan, yüksek tazeleme hızı avantaj sağlar. Ancak genel kullanım için veya daha az hızlı oyunlar için 144Hz gibi bir monitör yeterli olabilir. Tazeleme hızı yüksek olsa da, renk doğruluğu ve kontrast oranı gibi diğer özellikleri de kontrol et. Oyun deneyimini artırmak için iyi bir görüntü kalitesi önemlidir. 360Hz tazeleme hızı ile birlikte desteklenen çözünürlük, ekran kartın için de önemli. Eğer yüksek çözünürlükte oynamak istiyorsan, ekran kartının bu hızı destekleyip desteklemediğini kontrol et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Okumuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer FPS veya MOBA gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsan, yüksek tazeleme hızı avantaj sağlar. Ancak genel kullanım için veya daha az hızlı oyunlar için 144Hz gibi bir monitör yeterli olabilir. Tazeleme hızı yüksek olsa da, renk doğruluğu ve kontrast oranı gibi diğer özellikleri de kontrol et. Oyun deneyimini artırmak için iyi bir görüntü kalitesi önemlidir. 360Hz tazeleme hızı ile birlikte desteklenen çözünürlük, ekran kartın için de önemli. Eğer yüksek çözünürlükte oynamak istiyorsan, ekran kartının bu hızı destekleyip desteklemediğini kontrol et.
Cevabın için çok teşekkürler ekran kartım msi rtx 4080 super işlemcim r7 7800x3d.
Fps oyunlarını çok oynuyorum ama aynı zamanda farklı oyunlarda oynuyorum 2k 260hz mi önerirsin yoksa 1080p 360hz mi ?
4k 144hz düşünmüyorum pek.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze

Aetheris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Halil
Eğer rekabetçi oyunlar oynamak önceliğinizse ve mümkün olan en yüksek FPS'yi istiyorsanız, 1080p 360Hz ekran daha iyi bir seçim olabilir. Ancak, grafik kalitesinin önemli olduğu ve daha çeşitli oyunlar oynuyorsanız, 2K 260Hz ekranı tercih etmek daha iyi bir deneyim sunar. RTX 4080 Super, 2K çözünürlükte çoğu oyunda yüksek FPS değerleri sunar. Ancak, özellikle çok rekabetçi oyunlar için FPS değerinin 360Hz ekran kadar yüksek olmayabileceğini unutma :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,651
Üyeler
157,736
Son üye
ysfast
Top Bottom