Neler Yeni

Kaspersky Alınmaya Değer mi?

GoWebGo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Beril T. K.
Arkadaşlar yıllık kaspersky almayı düşünüyorum, kullanan varsa nasıl, memnun musunuz, alınır mı?
Cevaplarsanız çok sevinirim.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
320
İsim
Burak
Arkadaşlar yıllık kaspersky almayı düşünüyorum, kullanan varsa nasıl, memnun musunuz, alınır mı?
Onu alacağına norton çek bence daha iyi kaspersky da iyi ama sanırım gg olmaya başladı çöküşe gittiğine dair haberler var

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Furkan Görür
almaya değer.

En iyi antivirüs bana göre bitdefender ve kaspersky
işletmeler için eset

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Tekin Ayber
Hiç biri bence, hepsi işine gelmediğinde yani bir gün olup silmeye kalktığınızda size yan gözle bakar, sisteminizi özürlü hale sokarlar. Hem para sayarsınız hem boşanamazsınız gibi bir durum :)

En iyi virüs programı, sahibi tamamen kaldırmak istediğinde bilgisaayarın sistemine en az zarar verenidir.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Hiç biri bence, hepsi işine gelmediğinde yani bir gün olup silmeye kalktığınızda size yan gözle bakar, sisteminizi özürlü hale sokarlar. Hem para sayarsınız hem boşanamazsınız gibi bir durum :)
2-3 Program birden :D

Palo DAYI

80+ Gold
Deger

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Ayberk SOKUL
Yaklaşık bir yıl boyunca kullandım, zamanında 279₺'ye almıştım. O zamanlarda gidip bir hamburger yeseydim daha yararlıydı. Paramın karşılığını daha fazla alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık bir yıl boyunca kullandım, zamanında 279₺'ye almıştım. O zamanlarda gidip bir hamburger yeseydim daha yararlıydı. Paramın karşılığını daha fazla alırdım.
Sürekli bedavaoyunindir.com gibi sitelerden oyun indirmiyorsanız Windows Defender işinizi hayli hayliyle görecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fit kiz repack'den indiriyorum ben. (Asıl ismi ingilizce.) Kesinlikle güvenli demiyorum, ben güveniyorum. Dediğim siteden bir şey yüklerseniz bütün sorumluluk size ait.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,769
Üyeler
157,418
Son üye
Mr.Soonkon
Top Bottom