Neler Yeni

ryzen 7 7800x3d için hava soğutma önerisi

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Burak
canım kankam kendimden biliyorum sığmayacak şeyi aldıracaksın sonra arkadaş ı yoracaksın
Kağıt üstünde uyumlu tercih eder etmez bilemem bro kumar bir tık çünkü ürün gaming gen tr de var + kasaya deneme şansı yok diye biliyorum amazonda satiliyorsa ordan alsın fiyat farkı çok yoksa baktı sığmıyor iade edip başka alabilir en kötü ihtimalle hadi iade etmek de zor geldi en en kötü ihtimalle bro temperli camı takmaz olur biter içini izler kasanın benim gibi geçmişte öyle yaptım yeni kasaya geçince laps sorunsuz kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

canım kankam kendimden biliyorum sığmayacak şeyi aldıracaksın sonra arkadaş ı yoracaksın
Senin kasa ölçülerin neydi bro bide sen hangi soğutucuyu önerdin

Son düzenleme:

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Eymen
Kağıt üstünde uyumlu tercih eder etmez bilemem bro kumar bir tık çünkü ürün gaming gen tr de var + kasaya deneme şansı yok diye biliyorum amazonda satiliyorsa ordan alsın fiyat farkı çok yoksa baktı sığmıyor iade edip başka alabilir en kötü ihtimalle hadi iade etmek de zor geldi en en kötü ihtimalle bro temperli camı takmaz olur biter içini izler kasanın benim gibi geçmişte öyle yaptım yeni kasaya geçince laps sorunsuz kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin kasa ölçülerin neydi bro bide sen hangi soğutucuyu önerdin
phantom spirit önerdim kanka

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Eymen

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Eymen

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Burak
dostum phantom spiritle aynı güçteler
Kanks frost commender daha fazla hava üflüyor 5 ısı borusu spirit 7 ısı borulu %100 aynı performansı vereceğini zannetmem ama spirit sokta kalmamış galiba gaming gen tr de başka yerde satışa açık olabilir incelemelerine bakıp karar vermesi daha uygun öneriyoruz ama sığar sığmaz bilemem + kafaya takar mı bilemiyorum benim için kusursuz olmalı soğutma frostu o yüzden seçtim daha alt modelleri de alabilirdim ama ileriye dönük en mantıklısı frost commender geldi bana o yüzden aldım

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Eymen
Kanks frost commender daha fazla hava üflüyor 5 ısı borusu spirit 7 ısı borulu %100 aynı performansı vereceğini zannetmem ama spirit sokta kalmamış galiba gaming gen tr de başka yerde satışa açık olabilir incelemelerine bakıp karar vermesi daha uygun öneriyoruz ama sığar sığmaz bilemem + kafaya takar mı bilemiyorum benim için kusursuz olmalı soğutma frostu o yüzden seçtim daha alt modelleri de alabilirdim ama ileriye dönük en mantıklısı frost commender geldi bana o yüzden aldım
zaten alınmaz demiyorum ama frost kasaya büyük ihtimal ramlerden sığmayacak ama spirir rahat sığar ve aynı performansı gösteriyor bu yüzden spirit alması daha mantıklı

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Burak
zaten alınmaz demiyorum ama frost kasaya büyük ihtimal ramlerden sığmayacak ama spirir rahat sığar ve aynı performansı gösteriyor bu yüzden spirit alması daha mantıklı
Hangi ram var onu bilmiyorum arkadaşta ama low profilse sığar low profil olmasa bile sığar ramlerin oraya 120mm lik takılıyor azıcık havada dursada sorun yaratmıyor soğutmada benim ramlar low profil olmasına rağmen rgb değil en az 2 3 diş üste monte ettim fanı sıkıntı olmadı. Ama dediğim gibi incelemlerine baksın bence hangisi hoşuna giderse artık oda diğeri de işlevi aynı soğutmaları ön planda frost commender 15 derece daha fazla soğutuyordur spirit misal 12 derece çok problem edilecek bir durum değil hangisini alırsa alsın sıcaklık sıkıntılı derecelerde gezmeyecek. Hatta deneme görme imkanı varsa İstanbul'da yaşıyorsa gidip yerinde görsün mağazada içine hangisi sinerse çeksin çok kafaya takıyorsa arkadaş ben sıvı soğutma severim normalde ilk defa sistemimde hava soğutma kullanıyorum geçmişte stokla takılmıştım sonradan sıvı ya geçtim en son ki sistemimde ise direkt hava soğutmaya döndüm kule tipi memnunum valla hem markadan hem modelden assassin alacaktım rgb diye almadım frost çektim yinede içim rahat marka çok iyi güven veriyor gönül rahatlığı ile alınabilir ürünleri.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,018
Üyeler
157,875
Son üye
izerio
Top Bottom